Taksicinin boğazını kestiler

Taksicinin boğazını kestiler.8974
  • Giriş : 01.02.2008 / 15:39:00

Bursa’nın Yenişehir ilçesinde takside sürücülük yapan 61 yaşındaki Adil Arabacı, aracına aldığı sanılan yolcu veya yolcular tarafından önce dövüldü sonra da bıçaklandı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Bursa’nın Yenişehir ilçesinde takside sürücülük yapan 61 yaşındaki Adil Arabacı, aracına aldığı sanılan yolcu veya yolcular tarafından önce dövüldü sonra da bıçaklandı. ‘Öldü’ diye araçtan atılan Arabacı, sürünerek geldiği yol kenarında bulununca hastaneye kaldırıldı.

Yenişehir’de 16 T 7520 plakalı takside sürücülük yapan 3 çocuk babası Adil Arabacı dün gece Yenişehir’den 3 kilometre uzakta, İznik karayolu üzerindeki Karacakaya Mevkii’nde yaralı olarak bulundu. Yoldan geçenlerin görüp, haber vermesi sonucu ambulansla İznik Devlet Hastanesi’ne kaldırılan Adil Arabacı, daha sonra Bursa Devlet Hastanesi’ne sevk edildi. Önce dövülen, daha sonra da boğazı kesilen, karnından, kasığından ve kolundan bıçaklanan Arabacı ameliyata alındı. Olaydan sonra çevrede arama yapan jandarma, Arabacı’nın kullandığı taksiyi Yenişehir yakınlarında yol kenarına terk edilmiş olarak buldu. Araçta parmak izi alan jandarma, Adil Arabacı’yı dövüp bıçaklayan kişilerin kimliğini araştırıyor.

Olayla ilgili soruşturmaya Yenişehir Cumhuriyet Savcılığı’nca başlandı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious