Taksiciye tek kurşunla infaz

Taksiciye tek kurşunla infaz.14881
  • Giriş : 25.11.2007 / 14:56:00

Çorlu'da güvenlik şirketinde çaışan ve ikinci iş olarak taksicilik yapan kişi öldürüldü...

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Tekirdağ'ın Çorlu İlçesi'ndeki özel bir güvenlik şirketinde çalışan ve işten çıktıktan sonra ikinci iş olarak takside şoförlük yapan 27 yaşındaki Osman Gürkan başına tabancayla tek el ateş edilerek öldürüldü.

Özel bir güvenlik şirketinde çalışan Osman Gürkan işten çıktıktan sonra, ikinci iş olarak çalıştığı taksi durağına gitti. Dün saat 22.00 sıralarında gelen telefon üzerine 59 T 5216 plakalı taksisi ile yolcu alan Gürkan'un uzun süre gelmemesi üzerine arkadaşları durağı kilitleyerek gitti.

Çorlu Havuzlar Mahallesi 10'uncu Sokak'ta devriye görevi yapan polisler yol kenarındaki duran taksi içindeki sürücü Osman Gürkan'ın başına sıkılan tek kurşunla öldürüldüğü fark etti. Polisler yaptıkları ilk incelemede, Gürkan'ın cüzdanının üzerinde olduğunu belirlerken cep telefonunu bulamadı. Polisler yaptıkları araştırmada otomobilin içinde ve dışında birer mermi çekirdeği buldu.

Polislerin haber vermesi üzerine gelen Osman Gürkan'ı ın annesi Sevim ve babası Halim Gürkan ısında sinir krizi geçirdi. Oğullarının taksideki cesedini görmek isteyen yakınları polis tarafından güçlükle engellendi. Cinayetle ilgili soruşturma sürdürülüyor.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious