Taksitli mankenlik beğeni topladı

Taksitli mankenlik beğeni topladı.15721
  • Giriş : 28.04.2008 / 22:02:00

Podyumlarda işler azalınca manken Çiğdem Savaş, yeni bir ücret politikası geliştirdi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Podyumlarda işler azalınca manken Çiğdem Savaş, yeni bir ücret politikası geliştirdi. Kredi kartına 10 taksit karşılığında görevini sürdüren Savaş'ın meslektaşları da bu ilginç yöntemi destekledi.Piyasalardaki daralma podyumları da vurunca manken Çiğdem Savaş durgunluğu aşmak için ilginç bir yöntem geliştirdi. Savaş bundan sonra defile ve tanıtımlara 1250 YTL'ye değil, 750 YTL'ye katılacağını, ayrıca peşin fiyatına kredi kartına 10 taksit uygulaması başlattığını duyurdu.

Savaş'ın ortaya attığı 'Peşin fiyatına 10 taksit kampanyasına ajans sahipleri ve diğer mankenlerden de destek geldi. Kendisini 'Ortadirek mankeni' olarak lanse eden Çiğdem Savaş konuyla ilgili olarak şunları söyledi: "Herkes benim fikrime saygı duyuyor, ekmeğimi kazanmaya devam edebilmek için bu formülü düşündüm. Ajansıma anlattım, onlar da banka ile konuşup anlaştılar. Param ertesi gün hesabıma geçmiş olacak" dedi.

MESLEKTASLARI FiKRE BAYILDI

Eylem Şenkal: Bence çok zekice. Muhteşem bir buluş, bu piyasayı hareketlendirecek. Ben eski bir manken, yeni ajans sahibi olarak Çiğdem Savaş'ın bu fikrine bayıldım. Çiğdem'in sayesinde belki de tanıtım işleri Türkiye'de daha çok artacak.

BEN PEŞİNCİYİM

Tuğba Altıntop: Fikrine saygı duyuyorum, güzel bir uygulama, herkes özgür. Ama ben kesinlikle kredi kartıyla işe gitmem peşin çalışırım. En sevdiğim şey terim kurumadan paramı almak. Yeliz Öney: Çiğdem'in yaptığı çok doğru bir şey. Ülkemizde bugün vergisiz çalışan bir sürü yabancı manken var, en azından kredi kartı ile işe gittiği zaman her şey resmi olacak. Seçkin Piriler: Çiğdem'e kesinlikle katılıyorum, ne güzel bir düşünce sonuçta o parasına bakıyor aynı teklif bana da gelse ben de kabul ederim. Sonuçta paramı ben bankadan peşin almış oluyorum.

BUGÜN

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious