Talihsiz kadını kocası mı haşladı?

Talihsiz kadını kocası mı haşladı?.9089
  • Giriş : 11.12.2008 / 23:47:00
  • Güncelleme : 11.12.2008 / 23:52:38

Eşinden boşandı; Güzeller güzeli genç kadın bakın ne hale geldi...

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Antalya'da bar işleten 30 yaşındaki Seçil Ok, iddiasına göre boşandıktan sonra birlikte yaşamaya devam ettiği işsiz eşi 44 yaşındaki Menderes Yıldırım'ın, geçen yıl başından aşağı kaynar su dökmesi sonucu yüzünde ve vücudunda oluşan yanık izlerinden tedaviyle kurtulmaya çalışıyor.

Olayın kaza olduğunu savunan ve 1 ay cezaevinde yattıktan sonra serbest kalan eski eşin yargılanması ise sürüyor. Antalya'nın 100'üncü Yıl Bulvarı üzerinde bar işleten Seçil Ok, boşanmasına rağmen aynı evi paylaşmayı sürdürdüğü Menderes Yıldırım'ın geçen 1 Eylül'de üzerine kaynar su dökerek kendisini yaktığını iddia etti.

Olaydan sonra eşinin polisi ve ambulansı arayamaması için çantasındaki cep telefonunu ve bin 50 YTL parasını da aldığı iddia edilen Menderes Yıldırım ise olaydan 3 gün sonra yakalanıp, 1 ay tutuklu kaldıktan sonra tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldı.'SÜREKLİ TEHDİT EDİYORDU'

Seçil Ok polisteki ifadesinde, bir yıl evli kalıp, şiddet ve aşırı kıskançlık yüzünden boşandığı Menderes Yıldırım'ın kendisini sürekli ölümle tehdit ettiğini, yüzüne kezzap atacağını söylediğini, bunu defalarca kez polis ve savcılığa bildirdiği söyledi.

'ESRAR İÇİP TEKME ATINCA SU DÖKÜLDÜ'

Suçlamaları reddeden Menderes Yıldırım ise, “Bir yıl evli kalıp ayrıldığım Seçil Ok yatakta esrar içti. Çay içmek için ocağa su koydum. Çay demlendikten sonra getirdim. Bu sırada 'elektrik faturasını yatıracağım ve daha sonra tek kızımıza okul eşyası alacağım' dedim. Seçil buna kızdı ve ayağıma tekmeyle vurdu. Elimde bulunan kaynamış çay suyu göğsüne döküldü” diye kendini savundu.

Seçil Ok ise avukatı Salih Samsa aracılığı ile davanın açıldığı Antalya 6'ncı Asliye Ceza Mahkemesi'ne verdiği dilekçesinde, olayın 'kaza' değil, 'Öldürmeye tam teşebbüs' olduğunu ve eski eşinin Ağır Ceza Mahkemesi'nde yargılanması gerektiğini iddia etti. Mahkeme, önümüzdeki günlerde bu talebi değerlendirecek.

MİLLİYET

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*