Tamamen Duygu'sal

  • Giriş : 02.02.2007 / 00:00:00

Ali Barman 81 yaşında. Boğaz'da yalısı, bankada parası, 3 bin YTL maaşı ve düşmanı var. Evlenmek istiyor. Tek dostu ise Duygu Ulaş.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Mimar M. Ali Barman evlenmemiş, kimsesi yok... "Dostum" dediği bir arkadaşı oyuna getirip "bunak raporu" aldırmış. Kızını da Barman'ın Kireçburnu'ndaki 4 katlı yalısı, bankadaki parası ve 3 bin YTL maaşına "vasi" tayin ettirmiş...

Oyunu "vasilikten feragat" eden kız bozmuş. Barman şimdi "bunamadığını" ıspata ve evlenip paragözlerden kurtulmaya çalışıyor. 81 yaşındaki dedenin son koruyucu meleği ise ünlü bir isim; eski manken Duygu Ulaş.

Duygu'ya neler oldu?
Bir dönemin ünlü mankeni Duygu Ulaş'a bir şeyler olmuş. Kısa süre öncesine ait fotoğraflardaki podyumların aranan, canlı Duygu'su gitmiş; yerine çökmüş, bambaşka bir Duygu gelmiş.

Öp dedenin cebini

Süper zengin dede, arkadaşının sahte rapor alıp servetine konmaya çalıştığını öne sürdü. Evlenmek isteyen 81'lik playboya destek ise eski manken Duygu Ulaş'tan geldi.

Yalnızlık bir Allah'a mahsusmuş, galiba bir de fakire... Cebinde parası olanın istese de pek yalnız kalamayacağını düşündüren olayın kanramanı, 81 yaşındaki Mehmet Ali Barman oldu. Yüksek mimar Barman, hayatı boyunca hiç evlenmedi. Tek yakını olan kız kardeşini de 8 yıl önce kaybetti. Böylece İstanbul Kireçburnu'nda 2 milyon YTL'lik yalının tek varisi olan dede, bankadaki 100 bin YTL nakit parası ve aylık 3 bin YTL'lik maaşı ile cazip bir kurbandı. Barman'ı kötü niyetlilerden sakınma görevini ise 40 yıllık arkadaşı Niyazi Duranay üstlendi.

'ÜZÜLMESİNİ İSTEMİYORUM'
Ancak iddiaya göre Duranay, Barman için "bunak" raporu aldı. Bu rapor ile kızı Sibel Duranay süper dedeye vasi atandı. Ancak Sibel Duranay, aniden dava açıp vasilikten feragat etmek istedi. Duruşma dün görüldü. Hakim karşısına çıkan 81'lik dede, arkadaşının sahte rapor alarak servetine göz diktiğini söyledi ve "Turp gibiyim. Evlenmek istiyorum" dedi. Barman'a mahkemede manevi destek veren kişi ise eski manken Duygu Ulaş oldu. Ulaş, şefkat gösterdiği Barman için "Onun üzülmesini istemiyorum" ifadesini kullandı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious