Tanığın evine hain pusu

Tanığın evine hain pusu.5926
  • Giriş : 27.08.2006 / 00:00:00

Bir süre önce kocası öldürülen A.Ö. (35) adlı kadın, olay sonrası kocasının aleyhinde tanıklık yaptığı iddiasıyla Şaban Kopan'ın (63) evini bastı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Alınan bilgiye göre, İzmir'in Tire ilçesinde bir süre önce meydana gelen cinayet olayı sonrası yaşanan gelişmeler ikinci bir cinayetle sonuçlandı. Cinayet olayında kocası öldürülen A.Ö. adlı kadın, olay sonrası, kocasının aleyhinde tanıklık yaptığı iddiasıyla Şaban Kopan'ın Çeşme Alanı Sokak numara 9'da bulunan evine gitti. Şaban Kopan'ın eşi Şerife Kopan, A.Ö.'nün evde kendilerini tehdit ederek, "Sizi öldüreceğim" dedikten sonra evden ayrıldığını iddia etti.

A.Ö.'nün 5 dakika sonra elinde av tüfeğiyle yeniden evlerine geldiğini ileri süren Şerife Kopan, "Zanlı A.Ö., evimize yine geldi ve tüfekle kocama doğru ateş etti ancak isabet etmedi. Kocam bu arada hemen kadına müdahale ederek etkisiz hale getirmek istedi bu sırada kadın yine ateş etti ve 7 yaşındaki kızım Dilek'i vurdu. Kızımı Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi'ne kaldırdık ancak kurtaramadık" dedi.

Zanlı A.Ö. olay sonrası av tüfeğiyle birlikte gözaltına alındı. Olayla ilgili soruşturma sürerken, minik Dilek'in cenazesi Adli Tıp Kurumu'nda yapılan otopsinin ardından ailesine teslim edildi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious