Tanımadığı adamın evine giden turistin başına gelenler

Tanımadığı adamın evine giden turistin başına gelenler.7146
  • Giriş : 04.01.2008 / 10:33:00
  • Güncelleme : 04.01.2008 / 10:42:35

ABD’li kadın, yılbaşı gecesi tanışıp barda eğlendiği gencin evine gitti.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Ertesi gün polise başvuran turist kadın, "14 yaşındaki kardeşiyle ilişkiye girmemi istedi. Reddedince beni dövüp tecavüz etti" dedi. İki kardeş yakalandı.

ABD’li Amanda K. (37) yılbaşında Taksim’de barda tanıştığı M.Ç. (27) adlı bir kişinin tecavüzüne uğradığını ve dövüldüğünü söyleyerek, ABD İstanbul Başkonsolosluğu yetkilileriyle birlikte polise başvurdu. Turist kadın şikáyet dilekçesinde şöyle dedi:

Uyurlarken kaçtım

"Yılbaşı gecesi bir barın kapısında duran M.Ç.’yle tanıştık. İngilizcesi çok iyiydi. Gece boyunca barda eğlenirken onunla dost olduk. Sabaha karşı 05.00 sıralarında birlikte Küçükçekmece’deki evine gitmemizi teklif edince kabul ettim. Evde kardeşi Z.Ç. de (14) vardı. Bir süre sonra kardeşiyle birlikte olmamı istedi. Ben kabul etmeyip gitmek isteyince aramızda tartışma çıktı. İkisi beni dövdüler. 300 dolarımı gasp ettiler. Bu sırada erkek kardeşi elle sarkıntılık etmeye başladı. M.Ç. daha sonra beni odaya götürüp tecavüz etti. Sabah onlar uyurken gizlice evden kaçtım."

Amanda K.’nın yapılan muayenesinde, gözünde morluk, kollarında ve vücudunda çürükler saptandı. Ön raporda, vajina svapında sperm kalıntılarına rastlandığı bilgisi de yer aldı. M.Ç. ve kardeşinden alınan sperm örneklerinin, Amanda K.’dan alınan örneklerle karşılaştırılacağı bildirildi.

HÜRRİYET

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious