Tanju, G.Saray'ın otelinden kovuldu

Tanju, G.Saray'ın otelinden kovuldu.11687
  • Giriş : 12.01.2009 / 11:53:00

Galatasaray forması altına büyük başarılara imza atan eski futbolcu, Telegol yorumcusu Tanju Çolak, röportaj için gittiği Galatasaray'ın kaldığı otele alınmadı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

"ADNAN SEZGİN BENİ OTELE ALDIRMADI"

Tanju dün gece yayınlanan programda zehir zemberek açıklamalarda bulunurken, olayı şöyle anlattı: "Çok yakın arkadaşım olan Burak Dilmen aracılığı ile Michael Skibbe'den röportaj aldım ve cumartesi günü saat 14.00'da Galatasaray'ın Antalya'da kamp yaptığı otelde görüşmek üzere sözleştik.

Galatasaray muhabiri Süleyman Rodop ve bir de kameraman arakadaşımız ile otel kapısına gittiğimizde, Genel Müdür Adnan Sezgin'in benim otele alınmamamı söylediğini öğrendim. Oradaki güvenlik görevlisi arkadaşa böyle bir direktif verilmiş."

ULUEREN: "ADNAN SEZGİN BENİ ARADI"

Bu arada Kanalturk spor müdürü Serhat Ulueren yaptığı açıklamada, olay sonrasında Adnan Sezgin'in kendisini aradığını söyledi. Sezgin'in, Tanju Çolak'ın devamlı kendisini eleştirdiği için böyle bir röportaja izin vermediğini söylediğini belirtti.

ÜSTÜNEL: "FENERBAHÇE'YE GİTTİ"

Ayrıca Ulueren, Adnan Sezgin'in bu davranışı karşısında Yönetim Kurulu Üyesi Haldun Üstünel'in de, "Zaten Tanju Fenerbahçe'ye gitmişti. Adnan Sezgin doğru yapmış" dediğini iddia etti.

TANJU'DAN SİTEM

Tanju Çolak böyle bir olay ile karşılaştığı için çok şaşkın ve sinirli olduğunu belirtirken, Adnan Sezgin hakkında da bir takım iddialar ortaya atarak, Galatasaray yönetimine de sitemde bulundu.

hurriyet.com.tr

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*