Tanju Çolak: "Üç hayalim vardı"

Tanju Çolak:
  • Giriş : 26.05.2008 / 22:13:00
  • Güncelleme : 26.05.2008 / 23:17:18

Tanju Çolak, Balçiçek Pamir'e konuştu: "Üç tane hayalim vardı: Galatasaray'da oynamak, Hülya Avşar'la birlikte olmak ve üstü açık BMW araba almak. Hepsi de oldu"

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Türk futbolunun efsane golcülerinden Tanju Çolak, Balçiçek Pamir'in hazırlayıp sunduğu "Söz Sende" programına konuk oldu. Çolak, programda özel hayatıyla ilgili önemli açıklamalar yaptı.

Hülya Avşar'la yaşadığın ilişikiden pişman oldun mu?

Hülya Avşar'la yaşadığım ilişkiden hiçbir zaman pişman olmadım. Yaşandı bitti. Saygı duymak lazım. Ben yaşadığım hiç bir şeyden pişman olmadım. Bunu da her zaman söylerim. Ben bugün beyaz dediğime yarın siyah dersem benim Anadolu çocukluğum kalmamış olur.

Peki eşini üzdüğün için pişman olmadın mı?

Olursun tabii. Olmalısın da. O da bir hanımefendi. 2 çocuğum var. Onlarla mutluyum şu anda. Huzurluyum. Tabii ki üzdüğümü biliyorum ama o zaman farklı bir dönemdeydim, farklı bir boyuttaydım. Ben alkol, sigara kulanmam, laf dinlemem, kendime yaşarım, kendime aitimdir. Kimse bana söz geçiremez. Ben bir işe karar verdiğim zaman tamam derim bu iş bitmiştir. Ve o iş olur. Üç tane hayalim vardı benim. Galatasaray'da oynamak, Hülya Avşar'la birlikte olmak ve üstü açık BMW araba almak. Hepsi de oldu.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious