Tantan'dan Türkiye için tahliye uyarısı

Tantan'dan Türkiye için tahliye uyarısı.10516
  • Giriş : 23.12.2008 / 20:43:00

Yurt Partisi lideri Sadettin Tantan, ''Türkiye'nin içinde bulunduğu durumun tehlikeli olduğunu iddia ederek, ''Ülkeyi sahiplenme zamanı gelmiştir'' dedi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Tantan, Genel Başkan Yardımcısı Nurettin Çetinkaya ve diğer partililerle Lüleburgaz'da, DSP ilçe teşkilatı ve Lüleburgaz Esnaf ve Kefalet Kooperatifi Başkanı'nı ziyaret etti. Kooperatif Başkanı Fahri Özkan ve yönetim kurulu üyeleri tarafından karşılanan Tantan yaptığı konuşmada, dünyada etkili olan ekonomik krizin Türkiyede işçi ve esnafı bitirdiğini öne sürdü.

Tantan, şöyle devam etti:

''Türkiye'nin içinde bulunduğu durum tehlikeli, ülkeyi sahiplenme zamanı gelmiştir. Bunu hiç bir parti çözemez. Üretmeyen bir parlamentomuz var. Üretemiyorsak bunda bir sıkıntı vardır.''

DSP Lüleburgaz İlçe Teşkilatında da İlçe başkan yardımcısı Erdal Dönmez tarafından karşılanan Tantan, Türkiye'de hırsızlar ile dürüst insanlar arasında onur mücadelesi olduğunu ileri sürdü. Türkiye'deki kirlilikten herkesin rahatsız olduğunu ifade eden Tantan, ''Bu, sokakta bağırmakla olmaz. Bu bütünleşme ile sağlanır. Şimdi önümüzde yerel seçimler var. Yerel seçimlere hakim olursanız, genel seçimlere de hakim olursunuz. Bunun kararını da siz vereceksiniz'' dedi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*