Taraftar üzgün, futbolcular ise...

Taraftar üzgün, futbolcular ise....18183
  • Giriş : 27.04.2009 / 14:51:00

Fenerbahçe'de taraftar kan ağlıyor; ancak futbolcular cephesinde durum hiç de öyle değil!

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Fenerbahçe'de taraftar kan ağlıyor fubolcular ise aleme takılıyor. 6 futbolcu gece kulübünde sabahlıyor

Şampiyonluğa havlu atan ve ilk 5'in dışında kalma tehlikesi ile karşı karşıya kalan sarı- lacivertli futbolcuların keyfine diyecek yok.

Fenerbahçeli 6 futbolcu geçtiğimiz hafta arası Sivas maçı sonrası Nişantaşı'nda gece kulübünde sabahlamış.

Sabah Gazetesi'nin haberine göre; Herkes bu kötü sonuçların nedenini bir şeylere bağlarken, salı gecesi yaşanan bir olaya şahit olanlar, Fenerbahçe'nin neden bu hallere düştüğü konusunda kesin bir fikir sahibi oldular.

Salı gecesi 20:00'de Türkiye Kupası rövanşında Sivasspor ile deplasmanda karşılaştıktan sonra İstanbul'a dönen sarı-lacivertli futbolcuların çoğu, Samandıra Tesisleri'den arabalarına binip, evlerine doğru yola çıktılar. Ancak 6 tane futbolcu için adres ev değil; Nişantaşı'nda bir gece kulübü oldu.

OYUNCULARI GÖRENLER ŞAŞIRDI

Aralarında kaleci Volkan Demirel, Önder Turacı ve Gökhan Emreciksin'in de yer aldığı bu 6 futbolcuyu yorucu bir maç ve uçak yolculuğu sonrası gece kulübünde görenler şaşırdı.

Üstelik Volkan ve Önder'in burada bir tartışmaya girip, hırpalanmaları da cabasıydı. Bu sahneleri görenler için üç gün sonraki Ankaragücü yenilgisi hiç sürpriz olmadı. Çünkü yorucu bir maç ve uçak yolculuğundan sonra dinlenmek için eve gitmek yerine gece kulübüne gitmeyi tercih eden futbolcuların sahada neler yapabileceğini herkes biliyordu!

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*