Taraftar vahşeti: 1 ölü 2 yaralı

Taraftar vahşeti: 1 ölü 2 yaralı.11773
  • Giriş : 16.11.2008 / 18:32:00

Fanatik taraftarlar, benzin istasyonuna saldırdı. Bıçak ve silahların kullanıldığı olayda bir kişi öldü, 2 kişi yaralandı. Olay sonrası benzinliğin hali şok etti.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Balıkesir-İzmir Karayolu üzerindeki benzinlik tesislerini talan eden taraftarlar ile benzinlikte çalışan işçiler arasında kavga çıktı. Bıçak ve silahların kullanıldığı olayda Özgür Soylu (21) isimli taraftar hayatını kaybederken, benzinlikte çalışan Ertuğ ve Hakan Gündüz isimli 2 kişi de yaralandı.

Balıkesir Polis Meslek Yüksek Okulu karşısındaki Gündüz Petrol isimli işyerinde meydana gelen olayda taraftarların kavgasını ayırmak isteyen polisler de saldırıya uğradı. Olaya müdahale eden jandarma ekipleri çok sayıda taraftarı gözaltına aldı.

Karşıyakalı taraftarları taşıyan 45 U 0167 plakalı otobüse el konulurken, 30'dan fazla taraftar, İl Jandarma Komutanlığı'na götürüldü. Taraftar grubunun Balıkesir'in Bandırma ilçesinde bugün oynanan Beko Basketbol Ligi maçı Banvit-Pınar Karşıyaka müsabakasına gittikleri öğrenilirken, olayla ilgili başlatılan soruşturma sürüyor.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*