Taraftarın sesi Alen konuştu

Taraftarın sesi Alen konuştu.5965
  • Giriş : 12.06.2009 / 23:19:00

Beşiktaş'ın şampiyonluk kutlamaları devam ederken, Çarşı'nın Ankaradaki gecesine İbrahim Üzülmez katıldı ve "Mustafa Denizli bizi hep şampiyonluğa inandırdı" dedi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Beşiktaş'ın şampiyonluk kutlamaları devam ederken, Çarşı'nın Ankaradaki gecesine İbrahim Üzülmez katıldı ve "Mustafa Denizli bizi hep şampiyonluğa inandırdı" dedi.. Alen Markaryan da Denizli faktörüne dikkat çekip, Fenerbahçe'ye gönderme yaptı!

Ankara Çarşı Grubu tarafından Avenue Bar'da düzenlenen ve İbrahim Üzülmez, Çarşı Grubu Lideri Alen Markaryan'ın yanı sıra çok sayıda davetlinin katıldığı gecede Beşiktaş'ın şampiyonluğu coşkuyla kutlandı.

Şampiyonlukta büyük pay sahibi futbolculardan İbrahim Üzülmez gecede yaptığı konuşmada, 6 sene sonra gelen şampiyonluk ve 19 sene sonra gelen 2 kupa başarısının kendilerini çok mutlu ettiğini söyledi.

Şampiyonluğu ikinci yarıdaki çıkışlarıyla hakkettiklerini belirten Üzülmez, ''Bunu ilklerin takımı Beşiktaş başardı. Bu başarı, birlik ve beraberlik sonrasında elde edildi. Bu noktada hocamızın katkısını unutmamamız gerekiyor. Spor kamuoyu ilk yarı sonunda oluşan puan farkının kapanmayacağına inanırken Mustafa Denizli bizi hep şampiyonluğa inandırdı. Biz oyuncular da elimizden gelenin en iyisini sahaya yansıtarak mutlu sona ulaştık'' diye konuştu.

Şampiyonlar Ligi'nde oynamanın her oyuncunun hayali olduğunu da ifade eden başarılı futbolcu, ''Tekrar bu ligde forma giyeceğim için kendi adıma çok mutluyum. Beşiktaş bundan sonra Türkiye'yi Avrupa arenasında temsil edeceği için başarılı olmak zorundadır'' dedi.

Çarşı Grubu Lideri Alen Markaryan da yaptığı konuşmada, sezondaki başarının iki kırılma noktası olduğunu belirterek, şunları söyledi:
''Sezondaki başarının iki tane kırılma noktası var. Birincisi puan kayıplarına rağmen Mustafa Denizli'nin oyunculara sahip çıkması, ikincisi de 2. yarının başlamasıyla birlikte hakemlerin gördüklerini çalmasıdır. Hakemler düzgün maç yönetirse Beşiktaş her sene şampiyon olur. Olaylı Samsunspor maçı sonrası takımda bir düşüş vardı. Bu maçtan sonra şampiyon olamıyorduk. Camianın kenetlenmesi ve bir bütün olması sezonu iki kupayla kapatmamızda büyük etken oldu.''

Fenerbahçe'nin uzun süredir kupa kazanamamasına da esprili bir yaklaşımda bulunan Alen, şunları söyledi:

''1983 yılında Beşiktaş ile Fenerbahçe arasında oynanan final maçında Beşiktaş çift sarı kartlı oyuncu oynattığı gerekçesiyle hükmen mağlup sayıldı. Bana göre Fenerbahçe'nin uzun yıllardır kupayı kazanamamasının nedeni bu maçta lanetlenmesidir.''

Ankara Çarşı Grubu Lideri Sancar Eskin de yaptığı konuşmada iki kupayla kapatılan sezon sonrasında büyük mutluluk yaşadıklarını belirterek, bu başarıya sezon boyunca oluşan birlik ve beraberlik ortamıyla ulaştıklarını söyledi. Bugün de aynı birlik ve beraberlik ortamını kutlamalarda sürdürdüklerini belirten Eskin, ''Şampiyonluk ve Türkiye Kupası tüm Beşiktaşlılara armağan olsun'' dedi.

Beşiktaş marşlarının çalındığı, lazer gösterilerinin sunulduğu gecede Çarşı Grubu Lideri Alen Markaryan'ın davetlilere ''3'lü'' olarak adlandırılan alkışı yaptırmasının ardından davetliler tezahürat eşliğinde gecenin ilerleyen saatlerine kadar şampiyonluklarını coşkuyla kutladı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*