Taraftarın tezahüratlarından rahatsız oldu!

  • Giriş : 06.10.2007 / 23:18:00

Fenerbahçe Kulübü As Başkanı Mahmut Uslu, Turkcell Süper Lig'de 1-1 berabere sonuçlanan Vestel Manisaspor maçında taraftarın tezahüratlarından rahatsız oldu.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Fenerbahçe Kulübü As Başkanı Mahmut Uslu, Turkcell Süper Lig'de 1-1 berabere sonuçlanan Vestel Manisaspor maçında ev sahibi takım taraftarlarının çirkin tezahüratlarından şikayet etti.

Uslu, maçın ardından yaptığı açıklamada, maçta ev sahibi takım taraftarlarının toplu halde küfür ettiğini söyledi. Uslu, “Küfüre tepki gösteren başkana 'Burası Manisa' diyen bir belediye reisi var. 'Burası Manisa' diye küfür mü edilecek? Vestel yönetimindeyken Manisa seyircisi böyle değildi, toplu halde küfür edilmiyordu ya da en azından yöneticiler engellemek için çaba gösteriyordu” diye konuştu.

Ligde peş peşe puanlar kaybettiklerini, ancak bunları telafi edeceklerini kaydeden Uslu, “Haksız bir kırmızı kartla takımımız 10 kişi kaldı. Bu nasıl kırmızı kart? Futbol mu oynuyoruz, ne yapıyoruz, biz de bilemedik. Ancak, puan kayıplarını telafi edeceğiz” dedi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious