Taraftarlar arasında kavga çıktı!

  • Giriş : 23.09.2007 / 23:49:00

3 Lig A Kategorisi takımlarından Küçükköy ve Maltepespor kulüpleri arasında oynanan maç öncesinde ve maç sırasında taraftarlar arasında kavga çıktı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Tramvay durağına kadar devam kavgada durakta bekleyen tramvayın camları kırıldı. Kavganın yaşandığı bölgeden kaçmak isteyen vatman, raylardan geçen minibüse çarptı.

Küçükköy ile Maltepespor arasında mücadele Fatih Karagümrük Stadı'nda oynandı. Maç öncesi ve maç devam ederken dışarıda bekleyen taraftarlar arasında kavga çıktı. Hızını alamayan bazı taraftarların kavgası tramvay durağına kadar devam etti. İki takımının fanatik taraftarları şehitlik dudağı önünde bekleyen 508 sefer sayılı tramvayın 3 çamının kırıp tramvaya zarar verdi. Tramvayda ve tramvay dışında taraftarların birbirine girdiğini gören makinist olaydan kaçmak için tramvayı hareket ettirdi. Birden hareket eden tramvay Ozan Susam yönetimdeki Gaziosmanpaşa- Aksaray seferini gerçekleştiren 34 M 0670 plakalı minibüse çarptı. Kazada yaralana ve can kaybı olmadı.

İki takım taraftarlarının tramvay durağında ve içinde kavga ettiğini belirten minibüsün şoförü Susam "Taramayın makinisti olaydan kaçayım derken minibüsüme vurdu" diye konuştu.

Görgü tanıkları ise kavga olduğu sırada iki takım taraftarının tramvayın camını kırdığını ve makinistin kavgadan sıyrılmak için tramvayı birden hareket ettirdiği sırada minibüse çarptığını söyledi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious