Taraftarlardan Aziz Yıldırım'a çağrı

  • Giriş : 18.03.2007 / 00:00:00

Fenerbahçeli taraftarlar arasında tribünde çıkan kavgalara, diğer taraftar grupları tepki gösteriyor.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Sarı-lacivertlilerin, UEFA Kupası'nda AZ Alkmaar ile yaptıkları maçta Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadı tribünlerinde çıkan bıçaklı kavgaya, dünkü Bursaspor mücadelesinde bir yenisinin eklenmesi, dikkati iki taraftar grubu arasındaki gerginliğe çekti.

Fenerbahçe taraftar internet sitesi ''www.antu.com''da konuya ilişkin yayınlanan ''Yeter artık'' başlıklı yazıda, yaşanan olayların son bulması gerektiği, Fenerbahçe'nin zarar gördüğü belirtildi.

AZİZ YILDIRIM'A ÇAĞRI
Aziz Yıldırım'dan, konuya el atması istenen yazıda, ''Bu anlamsız kavgayı önleyecek tek kişi başkanımız Aziz Yıldırım'dır'' denildi.

Taraftar sitesinde yayınlanan yazı, özetle şöyle:
''Son haftalarda tribünlerimizde süregelen gerginlik, her deplasman maçında yeni bir boyuta ulaşıyor. Kadıköy'deki maçlarda, Fenerbahçe taraftarına yakışmayan bir görüntü veren Migros tribünün orta yerinde yer alan özel güvenlik görevlileri, iki grup arasındaki sonu olmayan kavga artık kabak tadı vermeye başladı. Bursa deplasmanında da kavgalarını sürdüren bu grup, karşılaşmanın 25.dakikasından itibaren karşılaşmayı bırakarak kişisel kavgalarının derdine düştü. Şahsi hesaplarına Fenerbahçe'yi alet edenlerin bu camiada var olamayacağı, yaşanan örneklerle mevcut. Bu anlamsız kavgayı önleyecek tek kişi başkanımız Aziz Yıldırım'dır. Başkanımızdan bu kavgaya son noktayı koymasını istiyor, yaralanan arkadaşlarımıza acil şifalar diliyoruz.''

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious