Tarım işçisi kadının sır intiharı

  • Giriş : 03.12.2006 / 00:00:00

Erzincan Çevre ve Orman Müdürlüğü'ne bağlı Orman Fidanlık Şubesi'nde tarım işçisi olarak çalışan ve emekliliğine 2 yıl kalan kadın intihar etti.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Edinilen bilgiye göre; Çevre ve Orman Müdürlüğü'ne bağlı Orman Fidanlık Şubesi'nde çalışan Gülsehat Han (51) dün akşam saat 19.00 sıralarında Fatih Mahallesi 718 sokakta kendine ait tek katlı evin arka bahçesinde bulunan baraka içerisinde kendini asarak intihar etti.

Evli ve 2 çocuk annesi Gülsehat Han'ın intihar sebebi belirlenemedi. 51 yaşındaki Gülsehat Han'ın intihar ettiği, kapı komşusunun eve gelerek kapıyı çalması ve kimsenin cevap vermemesi üzerine, evin arka bahçesindeki barakaya bakması ile ortaya çıktı. Barakaya giren komşusu Gülsehat Han'ın asılı halde bulunan cesediyle karşılaşınca 155 polis imdat'a haber verdi.

Olay yerine gelen polisler tarafından geniş çaplı bir araştırma yapıldı. Kendilerine ait evde kocası Murat Han ve oğlu Özgür Han (28) ile birlikte yaşayan kadının, herhangi bir ailevi sorunu bulunmadığı öğrenildi. Gülsehat Han'ın kocası Murat Han'ın Oduncular Sitesi'nde özel bir şirkette sigortalı olarak çalıştığı belirtildi. Gülsehat Han'ın cesedi, olay yerinde yapılan incelemelerin ardından Erzincan Devlet Hastanesi Morgu'na kaldırıldı. Gülsehat Han'ın intihar etme sebebiyle ilgili olarak araştırma sürüyor.

Öte yandan intihar eden Gülsehat Han'ın 2 yıl sonra emekli olacağı öğrenildi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious