Tarkan ''baba'' olmak istiyor

  • Giriş : 03.05.2007 / 00:00:00

Pop müziği sanatçısı Tarkan Tevetoğlu, yeni albümünün Türk pop müziğine damgasını vuracağını söyledi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Özel bir konser vermek için Antalya’ya gelen Tarkan Tevetoğlu, Antalya Hava Limanında gazetecilerin sorularını yanıtladı.
Yeni albümünün bu yaz piyasaya çıkacağını ifade eden Tarkan Tevetoğlu, titiz olması nedeniyle son dakikada işlerin uzayabileceğini söyledi.
Albümde Sezen Aksu’dan şarkılar da bulunduğunu belirten Tarkan, bunlardan özellikle bir tanesinin dinleyenleri çok duygulandıracağını ve düşündüreceğini kaydetti.
Tarkan, bu albümünün sözleri ve besteleriyle çok farklı olduğunu ifade ederek, "En iyi albümüm bence... Hem yaza hem de Türk pop müziğine damgasını vuracak" dedi.
Vatandaşlardan korsan kaset ve CD almamalarını isteyen Tarkan, "Korsancıların ekmeğine yağ sürmeyin. İnşallah bu kez korsandan çok albümüm satar" dedi.

"EVLENMEK İSTİYORUM"

Eurovision Şarkı Yarışması’nda Türkiye’yi temsil edecek Kenan Doğulu’ya da başarılar dileyen Tarkan, "Arkadaşımın muvaffak olmasını dilerim.
Alnımızın akıyla gitsin gelsin" dedi.
Kız arkadaşı Bilge Öztürk ile ilişkilerini "süper" olarak değerlendiren Tarkan "35 yaşıma geldim. Evlilik ve çocuk istiyorum" diye konuştu.
Kız arkadaşının kendisini çok iyi anladığını ve "on parmağında on marifet" olduğunu söyleyen Tarkan, "Çok ahlaklı, dürüst, harika biri.
Şöhretten faydalanmaya çalışmadı, hep geride durdu. Onu çok takdir ediyorum" dedi.
Uzun bir süre Türkiye’de kalacağını ifade eden Tarkan, "Amerika’dan sıkıldım. Yeter. Ülkemi, insanımı, Türk müziği söylemeyi özledim" diye konuştu.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious