Tarkan "doğacı" oldu

Tarkan
  • Giriş : 02.01.2008 / 14:55:00

''Metamorfoz'' albümüyle ''yıllardır içinde yaşadığı değişimi'' ifade eden şarkıcı Tarkan, Doğa Derneği ile ''stratejik ortaklık'' anlaşması yaptı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Doğa Derneği Genel Müdürü Güven Eken, şarkıcıTarkan ile uzun soluklu bir çalışmaya başladıklarını ve stratejik ortaklık anlaşması yaptıklarını belirterek, şunları kaydetti:

"Tarkan, gerçekten doğayı seviyor. Dünyanın ve Türkiye'nin geleceği için doğanın yaşatılması gerektiğine inandığı için Doğa Derneği'ne destek veriyor.

Tarkan, doğayı seven, doğacı bir insan olduğu için de bizimle çalışmak istedi. Derneğin farklı etkinliklerinde ve tanıtım çalışmalarında derneğin yüzü ve gönüllüsü olacak."

Bu birlikteliğin, Tarkan'ın kamuoyuna sempatik görünmek amacıyla oluşmadığını, şarkıcının gerçekten doğaya önem verdiğini ifade eden Eken, Tarkan'ın "Metamorfoz" adını verdiği albümünde derneğin logosunu kullandığını da anımsattı.

Eken, Doğa Derneği ile Tarkan'ın stratejik ortaklık anlaşması ve 2008'deyapılacak ortak etkinlik programının, Ocak ayı sonunda kamuoyuna açıklanacağını sözlerine ekledi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious