Tarkan ezilme tehlikesi atlattı

Tarkan ezilme tehlikesi atlattı.13731
  • Giriş : 17.07.2008 / 13:18:00

Kemer'in Çamyuva Beldesi'nde bulunan annesinin evinde dinlenen Tarkan, dün gece Club Kemer Aura"ya konuk oldu.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Tarkan'ın kulübe geldiğini gören Rus hayranları etrafına toplandı. Evine dönmek için kulüpten çıkan ünlü sanatçı kapının önünde de Türk hayranları ve gazetecilerle karşılaşınca şaşırdı. Hayranlarının öpmek ve birlikte fotoğraf çektirmek için yarıştığı Tarkan ezilme tehlikesi atlattı.

Megastar Tarkan, önceki gün, Kemer'in Çamyuva Beldesi'nde bulunan annesinin yazlık evine dinlenmeye geldi. Kemer"de bulunan Club Kemer Aura'nın patronu Adnan Şeker'in isteğini kırmayan sanatçı, dün gece kulübe konuk oldu. Kulübün VIP bölümünde kendisi için özel olarak ayrılan bölüme geçen Tarkan'ın gelişini anons eden Rus DJ Dan, parçalarını çalmaya başladı. Aynı anda kulüpte bulunan çoğunluğu Rus tatilcilerin üzerine konfetiler yağdı. Tarkan'ın hayranı Rus genç kızlar, onuruna şampanyalar patlatılan sanatçıyı yakından görmek için oturduğu bölüme koştu. Zor anlar yaşayan Tarkan'ın ve kulübün koruma görevlileri şarkıcının etrafına etten duvar ördü. Gazetecilerin içeriye alınmadığı kulüpte 3 saat kalan Tarkan, kulüpten çıktığında bu kez geldiğini haber alıp kapının önüne toplanan çoğu erkek Türk hayranları ve gazetecilerle karşılaştı. Büyük şaşkınlık yaşayan Tarkan, otomobiline kadar korumalarının eşliğinde güçlükle yürüdü.

Kulübün yan tarafında gözleme yapan bir kadının, kendine ikram ettiği gözlemeyi alarak yiyen Tarkan"ın üzerine fanatik hayranları yine atıldı. Otomobiline bindiğinde coşkulu kalabalığın isteğini kıramayan Tarkan, camı açıp dışarı doğru uzanınca yine hayranlarının saldırısına uğradı. Otomobilin camı güçlükle kapatıldıktan sonra Tarkan kulübün önünden ayrılabildi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*