Tarkan Londra'yı salladı

Tarkan Londra'yı salladı.7553
  • Giriş : 14.04.2008 / 16:54:00
  • Güncelleme : 23.09.2016 / 12:10:58

Tarkan, İngiltere’ye girişinde yaşadığı olumsuzluklara rağmen, hayranlarına büyük keyif yaşattı. 5 bin kişiye konser veren Tarkan, konser sonrasında, yaşadıklarına isyan etti.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:


İngiltere'ye girerken sorun yaşayan Tarkan, verdiği konserle binlerce kişiyi coşturdu

Önceki gün konser vermek için Londra'ya gelen ancak vize kontrol sırasında saatlerce bekletilen ve "Az kalsın Türkiye'ye geri gönderilecektim" diyen Tarkan, verdiği konserle ünlü Wembley Arena'da 5 bin kişiyi coşturdu.

Londra'da Wembley Arena'da konser veren Tarkan hayranlarına büyük keyif yaşattı. Yaklaşık 5 bin kişinin izlediği konser sırasında Tarkan, 'Metamorfoz' isimli yeni müzik albümünden şarkılar ile unutulmayan eski şarkılarını seslendirdi. Konser sonrası gazetecilerin sorularını yanıtlayan Tarkan, bundan sonra Moskova ve Antalya'da sahneye çıkacağını söyledi. Ünlü sanatçı Londra'ya girişte yaşadığı sıkıntılardan da dert yandı.

Uzun yıllar sonra tekrar Londra'da konser veren Tarkan, konser sırasında 'Kış Güneşi', 'Şıkıdım', 'Pare Pare', 'İstanbul Ağlıyor', 'Fındıkkıran' ve 'Kır Zincirlerini' isimli şarkılarını seslendirdi.

Absolute Event tarafından organize edilen konserde bir de Manga isimli müzik grubunun konser vermesi bekleniyordu. Ancak Manga müzik grubu üyeleri, izleyicilerden özür dileyerek, teknik bir arızadan dolayı konseri iptal ettiklerini duyurdu.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious