Tarkan milli formayla coşturdu

Tarkan milli formayla coşturdu.10182
  • Giriş : 22.06.2008 / 18:05:00

Tarkan Manavgat konserine üzerinde milli takım formasıyla çıktı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

ANTALYA'nın Manavgat İlçesi'nde Türk ve yabancı hayranları ile buluşan Tarkan, sahneye Milli Takım formasıyla çıktı. Tarkan, ilk 2 şarkısını üzerinde formayla söyledi.

Türk Pop Müziği'nin megastarı Tarkan, 15'inci `Manavgat Uluslararası Barışsuyu Kültür ve Turizm Festivali' etkinlikleri kapsamında sahneye çıktı.

Manavgat Stadı'ndaki konserde Tarkan'ı, aralarında çok sayıda turistin de bulunduğu binlerce hayranı izledi. Sahneye Milli Takım formasıyla çıkan ve ilk 2 şarkısını formayla seslendiren Tarkan, hayranlarına büyük coşku yaşattı. Sahnede yaklaşık 2 saat kalan ve 20 şarkı seslendiren Tarkan, çoğunlukla `Metamorfoz' albümündeki şarkılarına yer verdi. Seyirciyle sık sık diyaloga giren sanatçı, böylesine coşkulu ve büyük kalabalığa şarkı söylemekten mutlu olduğunu dile getirdi.

Manavgat Belediye Başkanı MHP'li Zeynel Şenol, sahneye çıkarak, 4 Mayıs'ta belediye tarafından turizm elçisi ilan edilen Tarkan'a, Kristal Küre Marka Ödülü'nü verdi. Programını sona erdirdikten sonra seyircilerin isteğiyle yeniden sahneye çıkan sanatçı, son şarkısından sonra sevgi gösterileri arasında sahneden inerek otomobiline bindi. Yoğun izdiham nedeniyle Tarkan'ın aracı konser alanından güçlükle çıktı.

ENSONHABER

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious