Tarkan yeni albümü ile 'iddialı'

  • Giriş : 04.05.2007 / 00:00:00

Pop müziği sanatçısı Tarkan, yeni albümünün Türk pop müziğine damgasını vuracağını söyledi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Özel bir konser vermek için Antalya'ya gelen Tarkan, Antalya Havalimanı'nda gazetecilerin sorularını yanıtladı.

Yeni albümünün bu yaz piyasaya çıkacağını belirten Tarkan, titiz olması nedeniyle son dakikada işlerin uzayabileceğini de hatırlattı.

Albümde Sezen Aksu'dan şarkılar da bulunduğunu belirten Tarkan, bunlardan özellikle birtanesinin dinleyenleri çok duygulandıracağını ve düşündüreceğini kaydetti.

Bu albümünün sözleri ve besteleriyle çok farklı olduğunu belirten Tarkan, "En iyi albümüm bence... Hem yaza hem de Türk pop müziğine damgasını vuracak" dedi.

Eurovision Şarkı Yarışması'nda Türkiye'yi temsil edecek Kenan Doğulu'ya da başarılar dileyen Tarkan, "Arkadaşımın muvaffak olmasını dilerim. Alnımızın akıyla gitsin gelsin" dedi.

Kız arkadaşı Bilge Öztürk ile ilişkisini de değerlendiren Tarkan, "35 yaşıma geldim. Evlilik ve çocuk istiyorum" diye konuştu.

Tarkan, "Çok ahlaklı, dürüst, harika biri. Şöhretten faydalanmaya çalışmadı, hep geride durdu. Onu çok takdir ediyorum" dedi.

Uzun bir süre Türkiye'de kalacağını belirten Tarkan, "Amerika'dan sıkıldım. Yeter. Ülkemi, insanımı, Türk müziği söylemeyi özledim" açıklamasında bulundu.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious