Tarkan'a kolalı gömlek yaraşır

  • Giriş : 08.08.2006 / 00:00:00

Ülkü Erakalın, filmde Müren'in canlandırdığı rolü Tarkan'ın oynamasını istediğini açıkladı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Yeşilçam'ın 12 ünlü filmini yeniden çekme kararı alan ve bugüne kadar Üvey Ana, Dudaktan Kalbe ve Paydos gibi filmleri yeniden çeken Ülkü Erakalın, Zeki Müren ile 1968 yılında çektikleri 'Katip' adlı filmin yeni versiyonu için kolları sıvadı. Erakalın, filmde Müren'in canlandırdığı rolü Tarkan'ın oynamasını istediğini açıklamıştı.

SADECE ROLÜNÜ OYNAYACAK

Tarkan ise bu teklife 'Zeki Müren'in müzik dünyamızdaki yeri tartışılmaz. Ama ben onun rolünü canlandıramam. Çünkü tercihlerimiz farklı' demişti. Ülkü Erakalın ise Megastar'ın filmde sadece rolünü oynayacağını, Müren'in özel hayatına girmeyeceğini belirterek ' Tarkan'ın Müren'in özel hayatını gündeme getirmesi yanlış. Ben ona Müren'in özel hayatını canlandır demedim ki' dedi.

b>TEKLİFİM ÖDÜLDÜR

Tarkan'la bire bir konuşarak bu teklifi henüz sunmadığını belirten Erakalın, 'Benim teklifim Tarkan için ödüldür. Çünkü Tarkan, Türk Sanat Müziği'ni şu anda yaptığı müzik tarzından daha güzel seslendiriyor. Bu yüzden Zeki Müren'in sanatı adına da ben ona böyle bir teklif sunmak istedim. Düşünsenize, Tarkan başında fes, kolalı gömlek, ince bıyıkları ve elinde bastonu ile ne güzel olur' dedi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious