Tarkan'ın basın sözcüsü konuştu, Tarkan sustu

Tarkan'ın basın sözcüsü konuştu, Tarkan sustu.10462
  • Giriş : 03.12.2007 / 00:12:00

Bilge Öztürk Tarkan’ın hem sevgilisi hem de basın sözcüsü. Megastar ile altı yıldır birlikte olan Öztürk, ilişkilerini, Tarkan’ın yeni aldığı kararları açıkladı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Megastar Tarkan ve sevgilisi Bilge Öztürk Beşiktaş Kültür Merkezi’ndeki (BKM) bir oyunu izledikten sonra objektiflere yakalandılar. Basın mensuplarının sorularını Tarkan yanıtsız bırakırken Öztürk şarkıcının basın sözcülüğünü üstlendi. ‘Tarkan’ın Amerika’da yaşamasının tek nedeni basının yoğun ilgisidir’ diyerek söze başlayan Öztürk, ‘Tarkan’ı artık gece gezmelerinde çok nadir göreceksiniz. Geceleri dışarı çıkmama kararı aldık. Ünlü olmamız bizlerin dışarıda rahat gezemeyeceğimiz anlamına gelmiyor’ diye konuştu.

ŞARKILARI BENİM

Tarkan ile baş başa kalabilmek için sık sık Amerika’ya gittiklerini açıklayan Öztürk, ‘New York sokaklarında rahatça dolaşabiliyoruz. İstanbul’da geceleri şapka, gözlük atkı ne varsa takıp, Taksim sokaklarında ve sahil kenarında stres atıyoruz’ dedi. Öztürk sözlerine şöyle devam etti: ‘Bana Tarkan’ın sana verdiği en büyük hediye nedir diye soruyorlar. Biz hediyelerimizi karşılıklı olarak verdik. O birbirimize adadığımız kalplerimizdir. Yakında çıkacak olan bir albümü var. Bu albümde birbirimize armağan ettiğimiz şarkılar da var.’

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious