Tarkan'ın hali harap!

  • Giriş : 10.05.2006 / 00:00:00

Yanlış pazarlama ve üretim stratejilerinin kurbanı olan megastar Tarkan, kurtuluş için Türkçe albüme start verdi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Dünyaya açılmak için son şans olarak gördüğü ve bu yüzden üzerinde itinayla çalıştığı albümün Türk dinleyicisinden, hatta sanatçının fanatik kitlesi tarafından bile ilgi görmemesi Tarkan ve ekibini kara düşündürüyor.

MEDYAYLA İLİŞKİLERİNİ İYİ KURAMIYOR

Müzik otoriteleri ise Tarkan'ın kötü bir albüm yapmadığını ancak anlaşılamadığını iddia ediyor. Kimileri de Tarkan'ın reklam ve promosyonda yetersiz kaldığını, medyayla ilişkilerini iyi kuramadığını dile getiriyor. Sanatçının menajeri Uygar Ateş, MELODİ'ye yaptığı açıklamada Come Closer albümü için 75 bin adet CD bandrolü, 25 bin adet kaset bandrolü aldıklarını belirtti. Bu rakam bile Tarkan gibi bir sanatçı için hayli az olmasına rağmen yıllardır hayranları tarafından beklenen sanatçının sadece 30 bin albüm satabilmesi akılları karıştırdı.

Ekibinde de gerilim başladı

Son günlerde hakkında yapılan haberlerden rahatsız olan Tarkan'ın, ekibiyle gerginlikler yaşadığı söyleniyor. Özellikle reklam, menajerlik ve basın işlerinden sorumlu personelle sert tartışmalara giren sanatçının moral bulmak için Türkçe albüm için hazırlığına başladığı öğrenildi. Sanatçının sert çıkışlarından ötürü özellikle menajer Uygar Ateş'in rahatsız olduğu belirtiliyor.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious