Tarkan'ın TRT'deki yılbaşı çekimlerinde kavga!

Tarkan'ın TRT'deki  yılbaşı çekimlerinde kavga!.10462
  • Giriş : 29.12.2007 / 11:07:00

Metamorfoz adlı yeni albümünü çıkarttıktan sonra yılbaşı programı için TRT ile anlaşan Tarkan'ın TRT Tepebaşı Stüdyoları'nda gerçekleştirilen çekimleri olaylı başlayıp olaylı bitti.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

TRT çalışanlarının tanıdıklarını çekimlere sokmaya çalışması sonrası Tarkan'ın menajeri ve korumalarıyla TRT çalışanlarının arasındaki tartışma kavgaya dönüştü. Çıkan kavgada sandalyeler ve masalar havada uçuşurken içeride çekim sürüyordu.
Gecenin bitiminde ise Tarkan ve basın mensupları arasında gerçekleşen gerilim sıkıntılı bir ortamın yaşanmasına neden oldu.
Çekimleri basın mensuplarına kapalı gerçekleştirilen gecenin sonunda kendisini bekleyen arabasını stüdyoyu terk edeceği kapının yanına yanaştıran Tarkan'ın korumaları ve görüntü almaya çalışan gazeteciler arasında yaşanan gerilim zaman zaman itiş kakış ve sözlü sürtüşmelere neden oldu.
Gazetecilerin görüntü almaması ve Tarkan'ın arabasına yaklaşmamasını sağlayan korumalar ve basın mensupları arasında yaşanan gerilim gazetecilerin sözlü olarak Tarkan'a sitem etmesine neden oldu. Geçtiğimiz yıllarda da korumaları yüzünden basınla ters düşen ünlü yıldız, basın mensuplarının sözlü sitemlerini arabasının içinden el sallayarak ve gülümseyerek izledi.
Stüdyodan ayrılan ve Taksim trafiğinde yol almakta zorlanan arabasını gazetecilerin takibi nedeni ile 1.5 saat boyunca İstanbul'da tur attıran Tarkan evine gitmek yerine TRT'nin Kuruçeşme Les Ottomans'da verdiği davete katıldı. Tarkan'ın trafikte görüntülemek için arabalarının üzerine çıkan gazeteciler zaman zaman da trafikte ilerleyen Tarkan'ı kornalar ile protesto ettiler..

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious