Tarkan'ın yeni imajına eleştiri yağıyor

Tarkan'ın yeni imajına eleştiri yağıyor.19313
  • Giriş : 28.12.2007 / 11:08:00

Metamorfoz' adlı albümü piyasaya çıkan Tarkan'ın yeni imajı hakkında kim ne diyor?

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Yeni albümü dün piyasa çıkan Tarkan, takım elbiseli imajıyla magazin dünyasının yeni gündemi haline geldi.

Müzik eleştirmeni Naim Dilmener’in “Demode bir görüntüsü var elinde tespihiyle cep telefonu eksik” dediği Megastar’ın yeni imajını moda dünyasının ünlü isimleri değerlendirdi:

COOL HAVASI VAR/Esin Maraşlıoğlu: Kısa saç ve takım elbise Tarkan’da çok şık durmuş. Fiziği ve yüzü o kadar güzel ki, ne yapsa kendisine çok yakıştırıyor. Yeni haliyle oldukça cool bir havası var.

ÇUVAL GİYSE YAKIŞIR/Zeynep Tunuslu: Tarkan dünya standartlarında bir star. Çuval bile giyse çok iyi taşıyor. Ayrıca hit kesim takım elbise atletik vücuduna çok yakışmış. O kadar anlamlı yüzü var ki, her türlü saç kesimi ona çok yakışıyor. 100 üzerinden 100 veriyorum.

KISA SAÇ YAKIŞMAMIŞ/Nur Yerlitaş: Tarkan’ı uzun saçlı ve kirli sakallı haliyle daha çok beğeniyorum, kısa saçlar pek yakışmamış. Ama genel olarak yine çok hoş bir havası var.

KLASİK GİYSİLERİ YADIRGADIM/Vural Gökçaylı: Açıkçası o klasik giysilerini çok yadırgadım. Ayrıca saçlarıyla da çok fazla oynuyor. Bir arayış içinde olduğu belli. Tarkan sanırım arkadaşlarına uydu, ama yanlış bir seçim yapmış.

‘Tarkan eleştirilere alışıktır, bunlara takılmaz’

Tarkan yeni albümüyle birlikte imajından şarkılarına, TRT’deki yılbaşı programı için aldığı paraya kadar her konuda eleştirildi. Şarkıcının basın danışmanı Sevtap Küçükkaralar ise eleştirileri şu sözlerle cevapladı: Albüm daha piyasaya çıkmadan eleştiriler başladı. Ancak Tarkan böyle konulara takılmaz, eleştirilere alışıktır.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious