Tarkan'la aramız bozuk

  • Giriş : 29.10.2006 / 00:00:00

Nazan Öncel, kendi internet sitesinde Tarkan’la arasının limoni olduğunu kabul etti.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

"Utan" söylendiği ve de düşünüldüğü gibi albüme son dakikada konulmadı. En başından beri repertuarımda yerini almıştı . Bir sanatçı arkadaşıma emeğim geçsin ya da geçmesin utan diye seslenmek karakterimle örtüşmez. Evet dedikleri gibi Tarkan'ın üzerinde çok emeğim olduğu doğrudur ama O da zaten bunun bilincindedir.

Babamın bana anlattığı bir hikaye vardı: Bir adam yağmurda yürürken yolda bir dostuna rastlamış ve şemsiyenin altına almış. O şemsiyenin altında beraber yürüdükleri yol boyunca “bak benim şemsiyem olmasaydı ıslanacaktım.” deyince, arkadaşı karşısına çıkan yağmur suyunun birikintisiyle dolu çukura atlamış ve “bundan daha fazla ıslanmazdım”demiş.

Onun içindir ki Tarkan’a en güzel şarkılarımı vermiş olsam da bunu bu şemsiye hikayesine çevirmek istemem. Benim için önemli olan O’nun vefasıdır. Mayıs ayında hastaneye kaldırıldığımda ilk arayan yine Tarkan olmuştur. Her sanatçı istediği koşullarda içinden geldiği gibi çalışma hakkına sahiptir. Evet, Tarkan’a gönül koyduğum olmuştur ama neden asla müzikal tercihi değildir, asıl şeylerdir. Bu da zaten kendisinin bildiği şeylerdir. Ama her şeye rağmen kalbimdeki yeri, sevgisi sabittir ve değişmez. Yarın bir bakarsınız bir yerde oturup bir çay içer, şarkılardan hayattan ve dünya hallerinden konuşuruz.

Belli mi olur?

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious