Tartıştığı adamın kızına tecavüz etti

Tartıştığı adamın kızına tecavüz etti.11356
  • Giriş : 08.05.2008 / 23:19:00

Isparta'da, çelik kapı ticaretiyle uğraştığı bildirilen bir kişi, alacak verecek meselesinden tartıştığı kişinin 10 yaşındaki kızını kaçırıp tecüvüz ettikten sonra boğmaya çalıştı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Isparta'da, çelik kapı ticaretiyle uğraştığı bildirilen bir kişi, alacak verecek meselesinden tartıştığı kişinin 10 yaşındaki kızını, dün akşam saatlerinde kaçırıp tecavüz ettikten sonra, elleriyle boğmaya çalıştığı, bayılan kızı öldü zannedip bir dere kenarına attığı iddiasıyla yakalandı.

İddiaya göre, 28 yaşındaki H.K, bir süre önce borç meselesi yüzünden tartıştığı A.Ö'nün ilköğretim okulu 4'üncü sınıf öğrencisi olan kızı H.G.Ö'yü (10), dün akşam saatlerinde Gökçay mevkisindeki evinin yakınından kaçırıp, iş yerine götürdü. Burada tecavüz ettiği kızı otomobile bindiren H.K, elleriyle boğmaya çalıştığı kız çocuğunu ''öldü zannedip'' Darıderesi kenarına bıraktı.

Dere kenarında gece yarısı kendine gelen ve yoldan geçen vatandaşlar tarafından bulunan H.G.Ö, Isparta Doğumevi Hastanesi'ne kaldırıldı. Küçük kız tedavi edildikten sonra taburcu edildi. Doktorlar, kız çocuğunun sağlık durumunun iyi olduğunu, ancak tecavüze uğradığının belirlendiğini açıkladı.

Küçük kızın ifadesi üzerine, ''Cinsel saldırı, adam öldürmeye tam teşebbüs ve kız kaçırma'' suçlamalarıyla yakalanan H.K'nin Emniyet Müdürlüğündeki sorgusuna devam edildiği bildirildi.

Isparta'da, alacak verecek meselesinden tartıştığı kişinin 10 yaşındaki kızını, dün akşam saatlerinde kaçırıp tecavüz ettikten sonra, elleriyle boğmaya çalıştığı, bayılan kızı öldü zannedip bir dere kenarına attığı iddiasıyla yakalanan zanlı tutuklandı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious