"Taş atmazsanız size ayakkabı vereceğiz"

  • Giriş : 16.02.2008 / 18:00:00
  • Güncelleme : 16.02.2008 / 22:17:53

Batman'da taş atmamaları halinde kendilerine ayakkabı vaat edilen çocuklar, karakola gidip ayakkabı numaraları ve isimlerini yazdırdı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Sipariş edilecek ayakkabılar çocukların evlerine teslim edilecek.

15 Şubat'ta gösterilere katılan çocuklara ayakkabı vaadinde bulunan Batman Merkez Şehit Keskin Kaplankıran Polis Karakolu Amiri Şevket Sönmez, çocukları karakola davet etti.

Gelen çocukların ayakkabı numaraları ve adreslerini alan Karakol Amiri Şevket Sönmez, sipariş edilen ayakkabıların çocukların evlerine teslim edileceğini ifade etti.

Çocukları karakola davet eden Karakol Amiri, Sönmez, "İhtiyacı olan tüm çocuklara imkanlarımız ölçüsünde dağıtım yapacağız. Bugün ayakkabı dağıtılacak çocukların ayakkabı numaraları ve adreslerini aldık. Gelen ayakkabıları dağıtacağız. Bir saat içinde 43 çocuk başvuru yaptı." dedi.

Öte yandan, "Gösterilere katılmamaya karşılık çocuklara ayakkabı dağıtılacağı" haberlerinin duyulmasının ardından Türkiye ve yabancı ülkelerde bulunan bazı iş adamlarının karakolu arayarak bu konuda her türlü desteği vereceklerini ifade ettikleri bildirildi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious