Taşınmaları bile milyon dolar ediyor

Taşınmaları bile milyon dolar ediyor.12245
  • Giriş : 06.06.2007 / 15:27:00

Victoria Beckham programda daha fazla konu edilecek.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Real Madridli İngiliz yıldız futbolcu David Beckham'ın, eşi Victoria ile İspanya'dan ABD'ye taşınmasının görüntülenmesi için Amerikan NBC televizyonuyla 15 milyon dolarlık bir anlaşma imzaladıkları bildirildi.

David Beckham, bu yaz İspanya'nın Real Madrid kulübünden sezon sonunda ayrılarak ABD'nin Los Angeles Galaxy kulübüne transfer olacak. Beckham ailesi de Madrid'den California'ya taşınacak.

İspanyol basını, Beckhamların bu taşınma sürecinin NBC tarafından yarımşar saatten 6 dizi halinde yayınlanmak üzere kaydedileceğini yazdı.

Henüz hangi tarihte yayınlanacağı belli olmayan programda, Beckham çiftinin California'da nasıl ev seçtiği, ev dekorasyonu seçimleri, çocuklarının okulları, koruma, asistan, menajer, stilist gibi çiftin sürekli yanlarında bulundurduğu kişilerin çalışmaları ve David Beckham'ın yeni takımına uyumunun anlatılacağı ifade edildi.

NBC televizyonunun başkanı Kevin Reilly, "dünyanın en gözde kadını" olarak tanımladığı Victoria'nın programda daha fazla konu edileceğini söyledi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious