Tatil acı bitti

  • Giriş : 09.01.2007 / 00:00:00

Almanya'dan Türkiye'ye gelen ve Antalya'daki tatillerinin kalan kısmını Burdur'daki köylerinde geçirmek isteyen Özer ailesinin tatili acı bitti.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Antalya'dan iki otomobille yola çıkan baba Osman Özer, kendisini takip eden oğlunu göremeyince geri döndü ve bir süt kamyonu ile çarpışan otomobilde oğlu ve torununun cesetleriyle karşılaştı.

Antalya-Burdur karayolu 45. kilometrede meydana gelen trafik kazasında, Mehmet Demirel'in kullandığı 15 FC 858 plakalı süt kamyonuyla, Abdurrahman Özer'in kullandığı 15 AR 887 plakalı otomobil çarpıştı. Kazada, Abdurrahman Özer (39) ve 10 yaşındaki kızı Yasemin Ceren Özer olay yerinde yaşamını yitirdi. Şengül Özer ve Rana Özer ise yaralanarak, Akdeniz Üniversitesi Hastanesi'nde tedavi altına alındı.

BABANIN ACISI

Almanya'nın Frankfurt kentinde çalışan ve tatil için Türkiye'ye gelen Özer ailesi, Antalya'daki tatillerinin ardından kalan dört günlük bölümü Burdur'un Elmacık köyündeki evlerinde geçirmek istediler. Antalya'dan iki ayrı otomobille ayrılan Özer ailesinden baba Osman Özer, Çubukbeli mevkisinde oğlunun kendisini takip etmediğini görerek, cep telefonu ile oğlunu aramaya başladı. Haber alamayınca geri dönen Osman Özer, Antalya-Burdur karayolu 45. kilometredeki trafik kazasında oğlu ve torununun cesetleriyle karşılaştı. Baba Özer ve diğer aile üyeleri kazanın şokunu üzerlerinden atamazken, cesetlerin iki saatten fazla yolda bekletilmesine tepki gösterdiler.

Kazayla ilgili kamyon sürücüsü Demirel, jandarma tarafından gözaltına alındı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious