Tatilcilerin gözdesi: Kartepe

Tatilcilerin gözdesi: Kartepe .9849
  • Giriş : 26.09.2007 / 17:05:00

Ramanzan Bayramı tatili için İstanbul'a yakın mekanlar gözde. Hem İstanbul'a yakınlıkları hem de sakinliği ile dikkat çeken merkezlerde rezervasyonlar hızlandı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Ramazan Bayramı’nda İstanbul’dan uzaklaşmak istemeyen, ama bayram tatilinin tadını İstanbul dışında çıkarmak isteyenler için bir alternatifte Kartepe
İstanbul’a 1 saat mesafede, yemyeşil bir dünyanın ortasındaki Resort Kartepe, mükemmel bir bayram tatili için hazırlıklarını tamamladı. Kartepe’de bayramı yaşamak isteyenlere, nakit ödemelerde yüzde 8 indirim avantajı da sunuluyor.

Bayram tatilini Kartepe’de geçirenler, dağın zirvesinde telesiyej keyfini yaşayacak; otelden Geyikalanı Restoran’a telesiyej’le geçip barbekü lezzetini tadabilecek, yine telesiyejle Kartepe’ye çıkıp çay-kahve keyfini yaşayacak. Pek çok aktivitenin yer alacağı Kartepe’de 3 günlük bayram tatilini yaşamak, KDV dahil, kişi başı 420 YTL. Konaklama fiyatına oda, açık büfe kahvaltı, beş çayı, akşam yemeği, gece çorbası ve sağlık kulübü kullanımı dahil. Canlı müzik, gün boyu animasyon gibi etkinliklerin yaşanacağı bayramda, ebeveynler, çocuklarını özel bakıcıların bulunduğu çocuk odasına bırakabilecek..

Kocaeli Maşukiye’de, 1700 metre zirvede yer alan tesisler, 4 mevsim tatil keyfi için vaz geçilmez bir adres. Yazın yemyeşil bir örtünün kapladığı Kartepe’de, romantik bir bayram geçirmek mümkün. Takvimlerin sayfalarını Ramazan Bayramı’na açtığı Sonbahar’da ise Kartepe bir başka güzel. Maşukiye’den Resort Kartepe’nin yer aldığı zirveye çıkarken, vahşi doğayla iç içesiniz. 3 bin çeşit bitkinin bulunduğu bölgede, bu mevsim, altın sarısı yaprakları seyretmeye doyum olmuyor. Yolun iki tarafını kaplamış geniş yapraklı ağaçların arasından geçiyorsunuz. Sarıdan kahverengiye, onlarca farklı tonlara bürünmüş ağaçları izlerken, her an karşınıza bir geyik, bir ayı, çakal, tavşan hatta bir yaban domuzu çıkabiliyor.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious