‘Tatlı kızlar partisi' polise takıldı

  • Giriş : 22.12.2006 / 00:00:00

Gebze’de beş lise öğrencisi biraraya gelerek, para kazanmak amacıyla ‘Tatlı kızlar partisi’ adı altında eğlence düzenledi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Davetiye bastırıp bir düğün salonunu kiralayan gençler, davetiyeyi gören bir vatandaşın şikayeti üzerine, bildirimde bulunmadıkları gerekçesiyle gözaltına alındı.

Gebze’de bir haftadan bu yana liseli gençler, üzerinde ‘Tatlı kızlar partisi’ yazılı biletleri 10 YTL’den satmaya başladı. Gençlerin davetiyenin cazibesine de kapılarak büyük ilgi gösterdiği 24 Aralık Pazar günü yapılacak parti için hazırlıklar sürerken, üzerinde ‘Çılgınlar gibi eğlenmek, doyasıya dans etmek isteyen herkesi aramızda görmek isteriz'' yazılı davetiyeyi gören bir vatandaş polise şikayette bulundu.

‘Tatlı kızlar Partisi’ sine üç gün kala gelen ihbar sonucu harekete geçen ekipler, ikisi kız 5 liseli genci yakalayarak ifadelerine başvurdu. Organizasyonu üstlenen liseli kafadarlar, parti ile ilgili olarak polise herhangi bir bildirimde bulunmadıkları gerekçesiyle zor durumda kalırken, gençler amaçlarının sadece hem gençlerin eğlenmesini sağlamak, hem de biraz para kazanmak olduğunu söyledi. Serbest bırakılan gençlerin düzenlediği parti de iptal edildi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious