Tatlıses, otelini ve kanalını satıyor

Tatlıses, otelini ve kanalını satıyor.9250
  • Giriş : 08.06.2009 / 16:15:00

Ünlü sanatçı İbrahim Tatlıses, İstanbul'da yapacakları yüksek bütçeli yatırımlar nedeniyle, sahibi olduğu Kuşadası'ndaki oteli ile Tempo TV'nin satılmasına karar verdiğini açıkladı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Tatlıses, Seyrantepe'de bulunan kebap salonunu kapatıp, yerine 4 yıldızlı otel inşa edeceklerini söyledi.

İbrahim Tatlıses, Seyrantepe'de bulunan sahibi olduğu Tatlıses Kebap Salonu'nda bir basın toplantısı düzenleyerek, yakın zamanda gerçekleştirmeyi planladığı yatırımlar hakkında bilgi verdi. Ünlü sanatçı, "Şirketler grubumuz bünyesinde yer alan, ful kapasite çalışıp, sezon boyunca da tüm bağlantıları kurulmuş, 4 yıldızlı emsalleri ile kalitesi, yeri ve konumu itibari ile öne çıkan otelimizin, İstanbul'da başlattığımız yüksek bütçeli yatırımlarımız sebebiyle satılmasına karar verilmiştir.

Sezon müşteri bağlantıları da satış sırasında devredilmeye uygundur. Aynı şirketler grubumuz içerisinde yer alan Tempo TV'nin de yine bahsedilen yatırımlar nedeniyle satılmasına karar verildi. Diğer televizyon kanalımız olan Tatlıses TV ise bünyemizde yer almaya devam edecektir" dedi.

Kuşadası'ndaki otel ile Tempo TV'nin satılmasının nedeninin Seyrantepe'de bulunan Tatlıses Kebap Salonu'nun yerini değiştirip, yerine 4 yıldızlı bir otel inşa etmek olduğunu anlatan Tatlıses, "Şuanda yaşanan kriz nedeniyle satışlarda alıcılara her türlü desteği vereceğim. Satış kararlarımızın alınmasında ekonomik yönden kararlı ve cesur adımlar attığımızın bilinmesi gerekiyor" diye konuştu.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*