Tatlıses: Belden aşağı vuranları affetmem

Tatlıses: Belden aşağı vuranları affetmem.8315
  • Giriş : 10.12.2008 / 21:13:00

İbrahim Tatlıses'ten dobra dobra: "Kuaförümün kapısında bekleyenlerin elinden tuttum"

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Kurban Bayramının ikinci günü Antalya'da konser veren İbrahim Tatlıses, sevenlerine unutulmaz bir gece yaşattı.
Bayramın ikinci gününde Antalya'nın Kundu bölgesindeki Miracle Resort Otel'de sahne alan İbrahim Tatlıses, sevenlerine unutulmaz bir gece yaşattı. Tatlıses'ten önce sahne alan Oryantal Didem, gerçekleştirdiği muhteşem göbek dansı ile hem göze hem de kulağa hitap etti. Oryantal müzik eşliğinde göbek dansının tüm inceliklerini sergileyen Didem, bayram gecesine özel altın renkli kostümüyle de ilgi topladı.

Beyaz ceketli takım elbiseyle izleyenlerin karşısına çıkan Tatlıses, yaklaşık 1,5 saat boyunca salondaki davetlileri coşturdu. Tatilciler, konser sonunda Tatlıses'i ayakta alkışladı.

Uzun zamandır sorun yaşadığı magazin basınıyla arasındaki buzları eriten Tatlıses' "Sorunlar geride kaldı, benim kimseye kırgınlığım yok" dedi.
Hayatta iki hatayı asla affetmeyeceğini belirten Tatlıses, "İki hatanın birisi namus, ikincisi de haysiyet. Benim namusuma dil uzatan ve belden aşağı vuranları asla affetmem. Ama ufak tefek kırgınlıklar tabii ki insanlar arasında olacaktır, bunları affetmemek gibi bir şey, söz konusu bile değildir" dedi.
Kuaförünün kapısında kendisini saatlerce bekleyenleri elinden tutup belli yere getirdiğini, daha sonra o insanlardan kendisine yapılan hakaretleri gördükçe utandığını belirten Tatlıses, "İşte buna belden aşağı vurmak denir. Sen tut bir insana sırf sana ihtiyacı olduğu için yardım et. Emek ver. O da tutsun birkaç kişinin pofpoflamasıyla sana dil uzatsın, belden aşağı vursun. Bunu asla affetmem" diye konuştu.

Basın mensuplarına da takılan Tatlıses, "Benim hiçbirinizle şahsi sorunum olamaz. Fakat bazı zamanlar kişiliğimi zedeleyen yazılar olabiliyor. Beni bu yazılar rahatsız ediyor. Örneğin Türk Halk Müziği sanatçısı yerine, ünlü türkücü denmesine de çok kızıyorum" dedi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*