Tatlıses; 'Ben her şeye atlarım'

  • Giriş : 21.06.2006 / 00:00:00

Ünlü sanatçı İbrahim Tatlıses, milletvekili olacağını bir kez daha aktararak, her tarafa atlayacağını söyledi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Kocaeli'nin Gölcük ilçesinde yeni açılan Merinos Mobilya Şübesi'nin açılışına İbrahim Tatlıses de katıldı. Bodrum'dan açılış için gelen Tatlıses'e vatandaşlar büyük ilgi gösterdi. Vatandaşların arasında açılışı yapacağı mağazaya zor giren Tatlıses, dualarla açılışı yaptıktan sonra mağazayı gezdi. Mağazayı gezerken ikramların arasında baklava gören ünlü sanatçı, bir tepsiyi kendine ayırdı, ikinci tepsiden de bakla yedi.

Gazetecilerin sorularını cevaplayan Tatlıses, geçtiğimiz günlerde milletvekili olmak istediğini bir kez daha açılayarak, şimdiye kadar yaptığı işleri şu sözlerle özetledi; "Ben her şeye atlarım."

Röportaj sırasında yanına gelen küçük bir kızla uzun süre şakalaşan Tatlıses, son günlerde magazin konularının başında yer alan Erol Köse ile Gülşen arasındaki ilişki ile ilgili sorulara, "Ben içinde değilim, o yüzden bir şey diyemem. Ben basit işlerle uğraşamam" cevabını verdi.

Ünlü sanatçı, çıkaracağı son albümle ilgili olarak, 20 gün içinde albümü piyasaya süreceklerini belirtti. Tatlıses, vatandaşları fazla sıkmamak için albüme 10 şarkı koyduklarını söyledi. Tatlıses, "Kumkapanı'ndaki esnaflar kan ağlıyor. Hiç bir kaset satılmıyormuş. Ben de imdatlarına yetiştim diyorum." dedi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious