Tatlıses hem coşturdu hem sert çıktı

  • Giriş : 22.09.2006 / 00:00:00

Ünlü sanatçı İbrahim Tatlıses bir alışveriş mağazasının açılışında verdiği konserle Ankaralı hayranlarına coşku dolu bir gece yaşattı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Ankara'da bir alaşveriş mağazasının açılış törenine katılan İbrahim Tatlıses Ankaralı severlerini beğenilen türküleri ile coşturdu. Sahnede yaptığı esprilerle seyircileri güldüren Tatlıses, söylediği birbirinden güzel parçaları ile de sevenlerine güzel bir gece yaşattı. Eski ve yeni parçalarından oluşan bir konser veren Tatlıses'e zaman zaman hayranları da eşlik etti. Genç kızlar sahneye çıkmak için birbirleri ile yarışırken minik hayranları da cep telefonları ile Tatlıses'in fotografını çekmeye çalıştı. Sahneye çıkan küçük bir kız da Tatlıses'e sarılarak onu sevinç gözyaşları döktü.

Seyircilere hangi şarkıyı dinlemek istediklerini soran Tatlıses bir grup izleyicinin Kürtçe şarkı istemesi üzerine sinirlendi. Tatlıses, "Öyle gevezelik yok. Kürtçe isteriz, okumazsan yok. Sakın Orda 5-10 kişisinin sakın. Herkese yapın bana yapmayın. Size yakışanı yapın Aman ha.Ben talimat almam sizden ne zaman ne söyleyeceğimi ben bilirim." dedi.

İbrahim Tatlıses'e üzerinde 'İbrahim Tatlıses' yazan ve Şanlıurfa'nın trafik kodu olan 63 numaralı Etimesgut Şekerspor forması hediye edildi. Formayla bakan ünlü sanatçı "Şekerspor burada peki Şekerspor'lu Sergen Yalçın nerede?" diye sordu.

Hayranlarının sevgi gösterileri arasında yaklaşık 2 saat sahnede kalan Tatlıses sahne performansı ile de beğeni topladı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious