Tatlıses: Her zaman kalbimde kalacak!

Tatlıses: Her zaman kalbimde kalacak!.14000
  • Giriş : 19.04.2017 / 17:25:00

Ünlü türkücü İbrahim Tatlıses, yaşadığı üzüntüyü sosyal medyada dile getirdi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Yeşilçam'ın usta isimlerinden Bülent Kayabaş'ın hayatını kaybetmesi tüm sanat camiasını üzdü. Konuya ilişkin sosyal medya hesabı üzerinden açıklama yapan İbrahim Tatlıses, yaşadığı üzüntüyü anlattı.

İbrahim Tatlıses sosyal medyadan yaptığı paylaşımla, "Bülent ağabeyimizi kaybetmenin derin üzüntüsü içindeyim. İnsanlığı ile her zaman kalbimde kalacak" dedi.

Sinema ve tiyatro sanatçısı Bülent Kayabaş, 72 yaşında İstanbul'da tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti. Uzun süredir kolorektal kanser hastalığı nedeniyle tedavi gören Kayabaş'ın, bugün saat 06.05'te vefat ettiği belirtildi.Kayabaş'ın vefatının ardından ünlü isimler de üzüntülerini sosyal medya üzerinden dile getirdi. Kayabaş ile Yeşilçam filmlerinde rol alan ünlü sanatçı İbrahim Tatlıses, Instagram hesabından yaptığı paylaşım ile şu ifadeleri kullandı:
"Oyunculuğuyla insanımızın kalbinde yer eden Bülent Abi'mizi kaybetmenin derin üzüntüsü içindeyim. Yeşilçam'ın zor ve bir o kadar emek isteyen kıymetli zamanlarında kendisiyle filmler çektik. 'Sevdalandım' filmimizin Yakışıklı Rıza'sı, insanlığı ve abiliği ile her zaman kalbimde kalacak. Mekanın cennet olsun Bülent Kayabaş. Bülent Abi'me Allah'tan rahmet ailesine ve sevenlerine sabır diliyorum."

TÜRKİYE

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*