Tatlıses kızına söz kesti

  • Giriş : 21.01.2007 / 00:00:00

Ünlü sanatçı İbrahim Tatlıses, Donna Karan, Jack Nicholson gibi dünyaca ünlü isimleri restoranında ağırlayan Ali Akkaş ile dünür oldu.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

İstanbul’daki Köşebaşı Restaurant’ın sahibi olan Akkaş’ın oğlu Volkan ile Tatlıses’in 23 yaşındaki kızı Melek Zübeyde, evlilik yolundaki ilk resmi adımı attı. İbrahim Tatlıses dün, Melek Zübeyde’nin annesi Perihan Savaş’la yaşadığı eve gitti.

Yüzük takıldı
Akşam saatlerinde de Akkaş Ailesi, Melek Zübeyde’yi Tatlıses’ten istemek için, Savaş’ın Anadolu yakasındaki evine geldi. Olumlu geçtiği öğrenilen kız isteme merasiminin ardından gençlere yüzük takılarak söz kesildi. Akkaş Ailesi yaklaşık 2 saat evde kaldı. Tatlıses de, eski eşi Perihan Savaş’la birlikte dünürlerini uğurladıktan yarım saat sonra Savaş’ın evinden ayrıldı.

BABASININ İZİNDEN GİDİYOR
Yeditepe Üniversitesi İşletme Bölümü son sınıfta okuyan Volkan Akkaş, baba mesleği olan restoran işini seçti. Kardeşi Okan Akkaş ile Dudullu’da geleneksel ev yemeklerinin yapıldığı bir restoranın işletmesini yürüten Akkaş’ın hayali, Keşkek Geleneksel Esnaf Lokantası’nı zincir haline getirmek.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious