Tatlıses'e tehdit davası

Tatlıses'e tehdit davası.10576
  • Giriş : 14.06.2007 / 12:43:00
  • Güncelleme : 27.03.2010 / 13:23:17

İbrahim Tatlıses’e kendilerini tehdit ettiği gerekçesiyle Ankara, İstanbul ve Çanakkale’de 3 ayrı dava açtı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Çanakkale'nin Biga ilçesinde kurulu bulunan Doğtaş Mobilya yöneticileri, İbrahim Tatlıses'e kendilerini tehdit ettiği gerekçesiyle Ankara, İstanbul ve Çanakkale'de 3 ayrı dava açtı.
Doğtaş Yönetim Kurulu Başkanı Davut Doğan, AA muhabirine yaptığı açıklamada, geçen yıl Marmaris'teki otelinin oturma grupları ile mobilyalarını Doğtaş Mobilya Fabrikalarında yaptıran Tatlıses'in bugüne kadar borcunun sadece 9 bin YTL'lik kısmını ödediğini savundu.
Geriye kalan 2 milyon 500 bin YTL'nin ödenmediği gerekçesiyle, Muğla'nın Bodrum ilçesinde açtıkları davanın sonuçlandığını ifade eden Doğan, Tatlıses'e ait Kuşadası'ndaki otele, Bodrum'daki 40 villaya ve Tatlıses'in şirketine ait ancak annesinin kullandığı bir otomobile haciz kararı alındığını söyledi.
Doğan, haczedilen otomobilin Tatlıses'in annesi tarafından kullanıldığını söyledi.

TEHDİT DAVASI
Davut Doğan, Tatlıses'in özel bir televizyon kanalındaki programında "Benim bazı mallarıma ve anneme ait arabaya haciz koydurmuşlar. Benim annemi üzeni, ben bin kat daha fazla üzerim" şeklinde konuştuğunu iddia ederek, bunun üzerine İstanbul 6. Asliye Hukuk Mahkemesi'nde 500 bin YTL'lik tazminat, Biga Cumhuriyet Savcılığına "tehdit ve hakaret", Ankara Sulh Ceza Mahkemesine ise "düzeltme hakkı" için dava açtıklarını kaydetti.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious