Tayfun'dan babası Emrah'a duygusal yazı

Tayfun'dan babası Emrah'a duygusal yazı.18269
  • Giriş : 19.06.2017 / 14:45:00
  • Güncelleme : 19.06.2017 / 14:46:53

Ünlü sanatçı Emrah'ın oğlu Tayfun sosyal medyadan duygusal bir yazı paylaştı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Ünlü sanatçı Emrah'ın yıllarca mahkeme salonlarında görmeye alışık olduğumuz oğlu Tayfun ile arasında sorun çözülemiyor. Tayfun ise babalar gününde sosyal medyadan duygusal bir yazı paylaştı.

Şarkıcı ve oyuncu Emrah’ın yıldızının bir türlü barışmadığı oğlu Tayfun, Babalar Günü’nde yaptığı sosyal medya paylaşımıyla takipçilerini duygulandırdı. Babasına olan özlemini dile getiren Tayfun Erdoğan’ın özellikle “Elbet Allah bugünlerin sensiz geçirdiğim zamanların mükafatını tekrar seninle verir inşallah” yazması dikkat çekti.

Geçtiğimiz haftalarda baba – oğul yine polemiğe girmiş, Tayfun Erdoğan birkaç kez sabah programlarına bağlanarak yaşadıklarını dile getirmişti. Emrah’ın yıllar önce yaşadığı birlikteliğinden dünyaya gelen oğlunu uzun süre reddetmiş ardından babalığı kabul etmişti. Tayfun Erdoğan Instagram hesabında paylaştığı fotoğrafın altına şunları yazdı: “Bu resme iyi bak baba. Ne güzel sarıldın o gün bana. Bu resmin en güzel yanı aslında o gün de ‘Babalar Günü’ydü. Babalar Günü’ne özel çekinmiştik bu resmî. Dün gibi aklımda, “Gel oğlum çekilelim” demiştin. Sen bu çocuğun yüzüne öyle bir gülümseme vermiştin ki.. Hayatında istenmeyen biri ben olsam da Allah çok büyük. Elbet Allah bugünlerin sensiz geçirdiğim zamanların mükafatını tekrar seninle verir inşallah. Başta bana babalık yapan dedemin ve kendi babam olmak üzere tüm baba adayları ve babaların Babalar Günü kutlu olsun.”

MİLLİYET

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*