Tayfun Talipoğlu'nun ölüm nedeni!

Tayfun Talipoğlu'nun ölüm nedeni!.17377
  • Giriş : 21.03.2017 / 12:18:00
  • Güncelleme : 21.03.2017 / 12:17:44

Acı haber geldi. Ünlü gazeteci Tayfun Talipoğlu, hayatını kaybetti.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

İzmir Güzelyalı'daki evinde fenalaşan 55 yaşındaki ünlü gazeteci Tayfun Talipoğlu, kaldırıldığı İzmir Katip Çelebi Üniversitesi Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde tüm müdahalelere rağmen hayatını kaybetti.

Acı haberin ardından Tayfun Talipoğlu'nun oğlu babasının vefatı hakkında açıklama yaptı. "Bu geçirdiği üçüncü kalp kriziydi. Daha önce de bu tarz rahatsızlığı olmuştu. Stent takılmıştı. Herhalde yakın aralıklarla üst üste gelince bu sefer bünyesi dayanamadı" dedi. Talipoğlu, "Yol hikaye kitabını yeni çıkarmıştı, çok istiyordu. Bu hafta içinde ya da hafta sonu için albüm çıkarmak istiyordu. Kendisinin görmesi kısmet olmadı" diye konuştu. Tayfun Talipoğlu için ilk cenaze töreninin yarın sabah Ankara’da Oran’daki cemevinde olacağı, ardından da öğlende Kocatepe Cami’nde kılınacak namazdan sonra son yolculuğuna uğurlanacağı belirtildi.

Alınan bilgiye göre, Talipoğlu saat 01.00 sıralarında evinde fenalaştı. Evde bulunan bir arkadaşının haber vermesi üzerine gelen sağlık ekipleri Talipoğlu'na ilk müdahaleyi olay yerinde yaptı. Daha sonra Talipoğlu, ambulansla İzmir Katip Çelebi Üniversitesi Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi kaldırıldı. Tedavi altına alınan Talipoğlu, yapılan müdahalelere rağmen kurtarılamadı. Talipoğlu'nun cansız bedeni savcılık incelemesinin ardından otopsi yapılmak üzere İzmir Adli Tıp Morgu'na kaldırıldı.

HÜRRİYET

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*