Taylan Kümeli’nin 'borç' diyeti

Taylan Kümeli’nin 'borç' diyeti.7744
  • Giriş : 02.11.2008 / 09:30:00

‘Ünlülerin diyetisyeni’ Taylan Kümeli icralık oldu. Divan Oteli ve eski personeli Kümeli’yi dava etti. Kümeli’ye ait İstanbul ve Ankara’daki merkezlerin tüm eşyalarına el konularak yediemine teslim edildi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

BİR yıl aşkın süredir Ankara'da Divan, İstanbul'da da Sofa Otel'in içinde açtığı SPA ve diyet merkezinin kirasını ödemediği ortaya çıkan 'ünlülerin diyetisyeni' Taylan Kümeli icralık oldu. Kümeli'ye ait İstanbul ve Ankara'daki merkezlerin tüm eşyalarına el konularak yediemine teslim edildi. Çalışanları da maaşlarını alamadıklarını öne sürerek Kümeli'yi dava etti.

MALLAR YEDİEMİNE

Kümeli, Mayıs 2007'de Divan Oteli'nin içindeki SPA ve spor merkeziyle sözleşme imzaladı. Merkez, 'Taylife Ankara Detox ve Welness Center' adıyla hizmete girdi. Kümeli, kirayı ödemeyince otelin mal sahibi Moment Grubu tarafından uyarıldı. Uyarılar sonuç vermeyince grup ünlü diyetisyeni mahkemeye verdi. Ankara 25. İcra ve Şişli 7. İcra mahkemeleri Kümeli'nin tüm mallarının yediemine teslim edilmesini karara bağladı.

Moment Grubu, kimsenin kullanmadığı Kümeli'nin merkezi için 'tahliye davası' açarak tekrar mahkemeye gitti. Kümeli'nin merkeze 150 bin YTL kira ve yaklaşık 30 bin YTL otel ve diğer borçlarının bulunduğu ifade edildi.

KASAYI BOŞALTTI

KÜMELİ'NİN merkezinde pilates hocası olarak çalışan, eski Bakan Yücel Seçkiner'in yeğeni Bülent Seçkiner “Taylan Hanım 1 yıl boyunca her hafta merkeze gelip, kasadaki tüm paraları alıp İstanbul'a döndü. Personele sigorta yaptırmadığı gibi aylarca maaşlarını da ödemedi” diyerek “Ne zaman televizyona çıksa sorular bölümüne geldiğinde kendisine SMS gönderip, 'Personele borcunuzu ne zaman ödeyeceksiniz' diye soruyorum. Ama yayınlanmıyor” ifadesini kullandı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*