Tayyip Bey sırça köşkleri sevmez!

  • Giriş : 25.09.2006 / 00:00:00

Erdoğan’ın dünürü Sadık Albayrak “Başbakan, Çankaya için ne düşünüyor?” sorusuna, 'Tayyip Bey sırça köşkleri sevmez, ne işi var köşk ile' dedi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Başbakan Erdoğan, açılışlar yapmak ve incelemelerde bulunmak üzere cuma akşamı gittiği Rize’den dün ATA uçağıyla Ankara’ya döndü. Geceyi Rize’nin Güneysu İlçesi’ndeki villasında geçiren Başbakan Erdoğan, öğle namasını Merkez Cami’de kıldıktan sonra önce AKP İlçe Teşkilatı’nı, ardından Belediye’yi ve Kaymakamlığı ziyaret etti.

Güneysu’dan ayrılarak Rize’ye gelen Başbakan Erdoğan, Valilik ziyaretinin ardından Trabzon’a geçti. Başbakan, burada Bayındırlık ve İskan Bakanı Faruk Özak ile birlikte ATA uçağına binip Ankara’ya hareket etti.

Başbakan, Güneysu Belediyesi’ni ziyaret ederken, dışarda bekleyen dünürü Sadık Albayrak gazetecilerle sohbet etti. Albayrak, bir gazetecinin “Başbakan, Cumhurbaşkanı adaylığı konusunda ne düşünüyor" sorusunu şöyle yanıtladı: "Tayyip Bey sırça köşkleri sevmez. O köy çocuğudur. Ne işi var Cumhurbaşkanlığı ile. Biz ona sohbetlerimizde, ’Yeter bu ülke için yaptığın hizmet. Bırak artık’diyoruz."

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious