Tayyip Erdoğan ses kaydı - Bilal Erdoğan ses kaydı - Muhsin Yazıcıoğlu ses kaydı

Tayyip Erdoğan ses kaydı - Bilal Erdoğan ses kaydı - Muhsin Yazıcıoğlu ses kaydı.16022
05.03.2014 / 12:54:55

Ses kayıtları ardı ardına gelmeye devam ediyor. Bu sefer ki ses kayıtları Bilal Erdoğan ve Fatih Saraç arasında...

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Facebook Twitter Fatih Saraç ile Başbakan'ın oğlu Bilal Erdoğan'a ait olduğu iddia edilen ses kaydında, Saraç'ın aracılığıyla TÜRGEV'e 1 milyon TL'lik rüşvet verildiği iddiaları yer alıyor.

Haramzadeler adlı Twitter hesabından Fatih Saraç ile Bilal Erdoğan ile geçtiği iddia edilen yeni bir ses kaydı daha yayınlandı. Paylaşılan son ses kaydında yine kamuoyunda “Alo Fatih” olarak bilinen Fatih Saraç var. Ancak bu seferki konuşma Başbakan Erdoğan'la değil, oğlu Bilal Erdoğan'la birlikte geçiyor. Ciner Medya Grup Yönetim Kurulu Başkanvekili Fatih Saraç ile Bilal Erdoğan arasında geçtiği iddia edilen ses kaydında, Saraç, Erdoğan'dan TÜRGEV'in hesap numarasını istiyor.

Facebook Twitter

ZEKAT MI DİĞER TÜRLÜ MÜ?
Ses kaydındaki iddialara göre, kendisinden hesap numarası istenen Bilal Erdoğan hesap numarasını verirken Zekat mı, diğer türlü mü? diye ayrım yapıyor. Saraç da telefonda diğer türlü olan hesap numarasını istiyor. Saraç ses kaydında Ali K. İsminde bir şahsın yardımda bulunacağını söylüyor. Ses kaydındaki iddialara göre Saraç, 1 gün sonra tekrar Bilal Erdoğan'ı arıyor ve Ali Bey'in 1 milyonu bugün TÜRGEV’in hesabına aktardığını söylüyor.

Erdoğan: Bizim rahmetimiz gazabımızı aştı

Başbakan Erdoğan, partisinin Muğla'da eski garaj alanındaki mitingine katılmak için helikopter ile miting meydanına geldi. Erdoğan burada halka hitap etti.

Başbakan Erdoğan Muğla'daki mitinginde Gülen'in bedduasına atıfta bulunarak, "Hocalarının da bedduasını gördük. Biz bedduaya lanet duaya davet diyoruz. Biz rahmet için geldik gazap için değil. Bizim rahmetimiz gazabımızı aşacaktır inşallah..." dedi.  

HADİS-İ KUDSİ 

Erdoğan'ın bu sözü bir Allah'ın hadisi kutsisi olan " "İnne rahmetî sebakat alâ gadabî - Yani "Rahmetim benim gadabıma sebkat etmiştir (aşmıştır)" sözünü hatırlattı...

ALLAH'IN TÜM VASIFLARINI...

Daha önce AKP Düzce Milletvekili Fevai Arslan, Başbakan Erdoğan için “Allah'ın bütün vasıflarını üzerinde toplayan bir lider." tabirini kullanmış ve büyük tepki toplamıştı. Aslan daha sonra "maksadını aşan ifadeler kullandımdemişti.

HELİKOPTERLE GELDİ

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, özel uçak "ANA" ile saat 16.25'te Dalaman'a geldi.

Erdoğan'ı, Dalaman Havalimanı'nda Muğla Valisi Mustafa Hakan Güvençer ile diğer yetkililer karşıladı.

Erdoğan ile eşi Emine Erdoğan, Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci, Gümrük ve Ticaret Bakanı Hayati Yazıcı, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Soylu da Dalaman'a geldi.

Başbakan Erdoğan, daha sonra partisinin Muğla'da eski garaj alanındaki mitingine katılmak için helikopter ile havalimanından ayrıldı. Erdoğan burada halka hitap etti.

İşte Erdoğan'ın konuşmasından satırbaşları:

Ege'nin en büyük Türkiye'nin altıncı büyük barajı olan Dalaman Akköprü Barajı ve santralini biz tamamladık. Laf değil icraat ortaya koyduk. Biz CHP değiliz. CHP'nin Muğla saltanatını siz yıkacaksınız. 

Türkiye'nin demokrasi yolculuğu buradan Aydın ve Muğla'dan başladı. Merhum Adnan Menderes yeter söz milletindir diyerek buradan yürüyüşüne başladı. Merhum Menderes 10 yıl bu ülkeyi idare etti. Baskılara son verdi. Zulme son verdi hakarete kibirli devlet anlayışına son verdi. Ardından manevi değerler üzerindeki... Düşünün ya ezanı aslıyla okumayı yasakladı bu CHP... Onu Menderes aslına döndürdü. Kur'an öğrenme ve öğretmenin üzerindeki baskıları kaldırdı. Sanayi dedi. Yatırım dedi. Tarıma can suyu verdi. Şehirler imar etti. Köprü yol baraj okul inşa etti. Menderes ile birlikte milletin yüzü güldü. Evine tarlasına sofrasına huzur geldi. Bereket geldi. 10 yıl boyunca milletin hizmetkarı oldu. 

İhtilal yaptılar... Merhum Menderes'i iki arkadaşıyla ipe götürdüler. CHP bunun da arkasındaydı. Milletim CHP'ye bu ülkede iktidarı vermedi vermez! Yoksulluk ve yolsuzluğun iktidarına bu millet gel der mi! Çok partili dönemde CHP hiçbir zaman iktidar olamamıştır. İşte ancak geldi Muğla'da bazı ilçelerde illerde belediye kazanıyor. Yoksa asla kalkıp da bu ülkenin idaresini alamıyor. Çünkü millet güvenmiyor. Bunların olduğu yerde yoksulluk yolsuzluk ve yasaklar var. Bunların olduğu yerde milletin gerilediğini görüyoruz. 

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*