TBBL'de play-off heyecanı

TBBL'de play-off heyecanı.13077
  • Giriş : 08.04.2008 / 15:53:00

Türkiye Bayanlar Basketbol Ligi'nde (TBBL) play-off heyecanı yarın başlıyor.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:


TBBL'de 2007-2008 sezonunun şampiyonunun belirleneceği play-off serisi çeyrek final heyecanı yarın İstanbul'da oynanacak Fenerbahçe-Bahçeşehir Burhaniye Belediyesi maçıyla start alacak.

Ligde normal sezonu ilk 8 içinde bitiren takımların katıldığı play-off serisinde Fenerbahçe, Galatasaray, Beşiktaş Cola Turka, Panküp TED Kayseri Koleji, BOTAŞ Spor, Mersin Büyükşehir Belediyesi, Ceyhan Belediyesi ve Bahçeşehir Burhaniye Belediyesi, 2007-2008 sezonu şampiyonluğu için mücadele edecekler.

Play-off çeyrek finalinde Fenerbahçe ile Bahçeşehir Burhaniye Belediyesi, Galatasaray ile Ceyhan Belediyesi, Beşiktaş Cola Turka ile Mersin Büyükşehir Belediyesi ve Panküp TED Kayseri Koleji ile de BOTAŞ Spor eşleşti. Yarın başlayacak olan play-off çeyrek final maçlarına gerektiği takdirde 20 Nisan Pazar gününe dek devam edilecek.

Play-off çeyrek finallerinde 3 galibiyete ulaşan takım yarı finale yükselirken, Fenerbahçe-Bahçeşehir Burhaniye Belediyesi serisine Fenerbahçe, Galatasaray-Ceyhan Belediyesi serisine de Galatasaray 1-0 önde başlayacak. Beşiktaş Cola Turka-Mersin Büyükşehir Belediyesi ve Panküp TED Kayseri Koleji-BOTAŞ Spor serileri ise 1-1'lik eşitlikle start alacak.

PROGRAM

TBBL play-off çeyrek final maç programı şu şekilde:

9 Nisan Çarşamba:
19.00 Fenerbahçe-Bahçeşehir Burhaniye Belediyesi (Caferağa)
10 Nisan Perşembe:
18.00 Panküp TED Kayseri Koleji-BOTAŞ Spor (Kayseri Atatürk)
11 Nisan Cuma:
19.00 Galatasaray-Ceyhan Belediyesi (Darüşşafaka Ayhan Şahenk)
12 Nisan Cumartesi:
16.00 Beşiktaş Cola Turka-Mersin Büyükşehir Belediyesi (Beşiktaş Cola Turka Arena)
13 Nisan Pazar:
14.00 Bahçeşehir Burhaniye Belediyesi-Fenerbahçe (Burhaniye)
14 Nisan Pazartesi:
17.00 BOTAŞ Spor- Panküp TED Kayseri Koleji (Menderes)
15 Nisan Salı:
16.00 Ceyhan Belediyesi-Galatasaray (Ceyhan)
16.00 Bahçeşehir Burhaniye Belediyesi-Fenerbahçe (Burhaniye) (Gerekirse)
16 Nisan Çarşamba:
18.00 Mersin Büyükşehir Belediyesi-Beşiktaş Cola Turka (Edip Buran)
17 Nisan Perşembe:
16.00 Ceyhan Belediyesi-Galatasaray (Ceyhan) (Gerekirse)
18.30 Panküp TED Kayseri Koleji-BOTAŞ Spor (Kayseri Atatürk) (Gerekirse)
18 Nisan Cuma:
19.00 Fenerbahçe-Bahçeşehir Burhaniye Belediyesi (Caferağa) (Gerekirse)
19 Nisan Cumartesi:
16.00 Beşiktaş Cola Turka -Mersin Büyükşehir Belediyesi (Beşiktaş Cola Turka Arena) (Gerekirse)
20 Nisan Pazar:
18.30 Galatasaray-Ceyhan Belediyesi (Darüşşafaka Ayhan Şahenk) (Gerekirse)

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious