TBMM Başkan Bülent Arınç: Gün beraberlik günüdür

TBMM Başkan Bülent Arınç: Gün beraberlik günüdür.11223
  • Giriş : 11.06.2007 / 12:39:00

Arınç, terörün kökünü kazıyıncaya kadar mücadele edeceklerini söyledi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

TBMM Başkan Bülent Arınç, Şırnak’da şehit olan Piyade Yarbay Melih Gülova’nın ceneze törenine katılmak için bu sabah geldiği Manisa’da, terörün kökünü kazıyıncaya kadar mücadele edeceklerini söyledi.

AKP Manisa Milletvekili Hüseyin Tanrıverdi'yle birlikte geldiği Manisa Belediyesi'nde açıklama yapan Arınç, şehit Melih Gülova’nın eşi Asena Gülova ve yakınlarına başsağlığı, sabır diledi. Vatanın bölünmezliği uğruna görev yaparken şehit düşen tüm şehitlerin, cennette peygamberin komşusu olduğunu belirten Arınç, şunları söyledi:

“Cenazeler dolayısıyla milletimizin hassasiyetinin yoğun olduğunu biliyorum. Gün teröre karşı birlik beraberlik günüdür. Teröre karşı, elele, sözlerimizle, hareketlerimizle, bayrağımızla karşı olduğumuzu gösterme günüdür. Cenaze törenlerinden kimsenin siyasi çıkar, amaç bekleyeceğini düşünmüyorum. Biz hangi siyasi düşüncede olursak olalım, milletin birlik ve beraberliği vatanın bütünlüğü açısından tek bir yumruk olmalıyız. Terörün kökünü kazıyıncaya kadar mücadele edeceğiz. Şehitlerimize tanrıdan rahmet diliyorum.”

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious