TBMM Başkanı Bülent Arınç'tan kutlama mesajı

  • Giriş : 01.06.2006 / 00:00:00

TBMM Başkanı Bülent Arınç'tan kutlama mesajı

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

TBMM Başkanı Bülent Arınç, Hava Kuvvetleri Komutanlığı'nın, kurulduğu günden bugüne kadar, ülkenin birliği ve bütünlüğü, milletin güvenliği ve menfaatlerini korumak uğruna, büyük bir sorumluluk örneği göstererek, üstlendiği vazifeleri en iyi şekilde yerine getirdiğini ifade etti.

TBMM Başkanı Bülent Arınç, Hava Kuvvetleri Komutanlığı'nın 95'inci kuruluş yıldönümünü dolayısıyla bir mesaj yayınladı. Türk Silahlı Kuvvetleri'nin ayrılmaz bir parçası olan Hava Kuvvetleri Komutanlığı'nın kuruluşunun 95'inci kuruluş yıldönümünü en iyi dilekleriyle kutladığını belirten Bülent Arınç, mesajında şu ifadelere yer verdi:

"Hava Kuvvetleri Komutanlığı, ülkemizin birliği ve bütünlüğü, milletimizin güvenliği ve menfaatlerini korumak uğruna, kurulduğu günden bugüne büyük bir sorumluluk örneği göstererek, üstlendiği vazifeleri en iyi şekilde yerine getirmiştir. Hava Kuvvetleri Komutanlığı, kuruluşundan bugüne kadar geçen zamanda, teknik araç ve gereçlerden bilgi, birikim ve eğitime kadar çok iyi bir yapılanmaya sahip olmuş, üstün görev anlayışıyla milletimizin gönlünde seçkin ve saygın bir yer edinmeyi başarmıştır. Bu seçkin Komutanlığımızın kuruluş yıldönümünü, bu duygu ve düşüncelerle bir kez daha kutlarken, şehitlerimizi rahmet, gazilerimizi minnetle anıyor ve tüm Hava Kuvvetleri Komutanlığı mensuplarına esenlikler diliyorum."

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious